پیش بینی و آینده ارز آرویو Arweave

  • 7 مهر 1400
arweave 1

شبکه Arweave از ارزدیجیتال بومی با اختصار AR برای پرداخت به “استخراج کنندگان” برای ذخیره نامحدود اطلاعات شبکه استفاده می کند. این پروژه برای اولین بار به عنوان Archain در آگوست 2017 رونمایی شد، بعدها در فوریه 2018 به نام Arweave تغییر کرد و در ژوئن 2018 به طور رسمی آغاز به کار کرد.

آرویو با جایگزینی یک راه‌حل کم‌هزینه، مشکل کارمزد بالای ذخیره داده‌های درون زنجیره‌ای را برای همیشه حل کرده است. راه‌حل به‌روزشدۀ آرویو بر اساس چهار فناوری بلاک‌ویو (Blockweave)، اثبات دسترسی (Proof of Access)، وایلدفایر (Wildfire) و بلاک‌شدوز (Blockshadows)، ساخته شده است. در واقع، فناوری Blockweave به عنوان پروتکل ذخیره اطلاعات عمل می‌کند و از مکانیسم اجماع اثبات دسترسی بهره می‌برد.

ویژگی ارز دیجیتال آرویو (ARWEAVE)

از جمله ویژگی هایی که شبکه آرویو داراست این است که هر کسی که نرم افزار را اجرا می کند ، نوع داده مورد نظر خود را برای ذخیره سازی انتخاب می کند . این فرآیند در آرویو به عنوان تعدیل محتوا شناخته می شود .

به زبان ساده ، رایانه های موجود در شبکه می توانند تصمیم بگیرند که چه نوع محتوایی را می خواهند میزبانی کنند . شاید ان ها می خواهند فقط فایل های صوتی را میزبانی کنند و  تصاویر را میزبانی نمی کنند . با بارگذاری محتوای جدید در شبکه ، آرویو از هر رایانه ای می پرسد که آیا داده را قبول می کند یا خیر .

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال آرویو

در بازه زمانی 4 ساعته در محدوده 42 دلار معامله میشود و ناحیه حمایتی 38 دلار یکی از مهمترین و اساسی ترین ناحیه های حمایتی محسوب میشود به طوریکه در چندین حرکت به این محدوده واکنش خوبی نشان داده شده و قیمت از آنجا پولبک زده .

در حال حاضر آرویو برای شکستن مقاومت های 44 و 55 و 59 دلار بسیار آماده به نظر میرسد و میتواند این نواحی را با قدرت رد کند و به سقف تاریخی خود نزدیک شود .

اما در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند تا محدوده 34 دلار و حتی 25 دلار ریزش داشته باشد .

پیش بینی Arweave

پیش بینی و آینده قیمت ارز arweave

در حال حاضر قیمت آرویو در محدوده 42 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال arweave می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :65دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :76دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :130دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :151دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :198دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *