پیش بینی و آینده قیمت ارز HOT/آمادگی هولو برای رشد 100 درصدی

  • 6 مهر 1400
HOT 1

چارچوب مرکزی هولو (HOT) ، به نام هولوچین ، سیستمی از blockchain ها است که در آن هر گره بر روی زنجیره جداگانه خود عمل می کند. تمام بلاکچین ها با کلیدهای رمزنگاری که منحصر به فرد برای هر گره است ، کار می کنند.


این مفهوم مشکل مقیاس پذیری در بلاک چین ها را حذف کرده است ، جایی که هر گره مجبور شد رکورد خود را در یک شبکه عمومی به روز کند. از آنجا که هر گره دارای بلاک چین مخصوص به خود است ، بنابراین وقتی یک گره آفلاین می شود ، هیچ داده ای از دست نمی رود. بلاک چین اولیه عمومی بدون هیچ گونه تأثیر ادامه می یابد.


HOT برای تأیید داده ها در هر بلاکچین گره ای ، از یک جدول Hash توزیع شده (DHT) استفاده می کند. این جدول توسط زنجیره مرکزی هولو چین نگهداری می شود. توسعه دهندگان این مفهوم را از طریق قیاس DNA موجودات زنده توضیح داده اند. جدول هش داده های مربوط به بلاکچین گره ای فردی مانند سلول زنده را ذخیره و ذخیره می کند.

هدف و پروژه ارز دیجیتال هولو

پلتفرم HOT به کاربران خود اجازه می دهد تا چندین نرم افزار توزیع شده را بر روی رایانه های خود بدون نیاز و تخصص خاصی در میزبان خود قرار دهند.

این درآمد را در قالب قیمت میزبانی که کاربران در انتخاب آزاد دارند ، جبران می کند.به عنوان برنامه پرچمدار ما که روی هولو چین ساخته شده است ، هدف هولو این است که hApps را به راحتی در دسترس کاربران اصلی اینترنت قرار دهد.

این کاربران ممکن است آماده نصب و آزمایش با نرم افزارهای رمزنگاری نسل بعدی مانند هولو چین نباشند ، زیرا اکثر آنها با برنامه های وب توزیع شده کاملاً آشنا نیستند.

اما ، با تایپ کردن یا کلیک کردن بر روی URL در یک مرورگر وب ، که آشنا باشد ، کاربران قادر خواهند بود به hApps به روشی که قبلاً عادت کرده اند ، دسترسی پیدا کنند.

HOTروی هولو چین اجرا می شود یک چارچوب نسل بعدی که بسیار مقیاس پذیر است ، از لحاظ ظاهری سریع تر ، به مراتب با انرژی بیشتر و 10،000 برابر ارزان تر از blockchain.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال هات (HOT)

در بازه زمانی 4 ساعته در محدوده 0.0077قرار دارد و یک روند نزولی را تشکیل داده است .

مهمترین ناحیه حمایتی حفظ شده تا کنون محدوده 0.0073 بوده و در صورت شکستن این ناحیه میتواند ریزش سنگینی تا محدوده0.0059 و حتی 0.0043 داشته باشد .

اما در صورت حفظ ناحیه حمایتی میتواند به مقاومت های قبلی خود پولبک بزند و در یک روند صعودی جدید را ایجاد کند و برای رسیدن به تارگت های اصلی خود میبایست مقاومت های 0.0084 و 0.0093 را بشکند تا به تارگت اول خود 1سنت برسد .

پیش بینی HOT

پیش بینی و آینده قیمت holo هات

در حال حاضر قیمت هات در محدوده 0.0077 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال HOT می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ :0.011دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :0.012دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :0.023دلار
  • پایان ۲۰۲۶ :0.026دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :0.034دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *