پیشبینی و آینده قیمت ارز STX/استکس (Stacks) آماده برای رسیدن به 3 دلار

  • 5 مهر 1400
STX 1

استکس (STX)، یکی از پروژه‌های یک‌لایه بلاکچین است که برای اجرای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیر متمرکز (DApps) از طریق بیت کوین، طراحی ‌شده است.

هدف از راه‌اندازی پروژه ارز دیجیتال استکس (STX)، برقراری ارتباط بین چند فناوری مهم بدون تغییر امکانات هر کدام است. برنامه‌های غیرمتمرکز، برنامه‌های متن‌باز و مدولاری هستند که توسعه‌دهندگان از طریق آنها می‌توانند اموری را انجام دهند که در یک برنامه معمولی در دسترس نیست.

در پروژه ارز دیجیتال Stacks که در گذشته با نام بلاک استک شناخته می‌شد، از بیت کوین به ‌عنوان لایه پایه جهت ثبت اطلاعات استفاده می‌شود؛ بنابراین می‌توان مطمئن بود که داده‌ها در امن‌ترین بلاکچین موجود، بلاکچین بیت کوین، ذخیره می‌شوند.

ویژگی های پروژه اسکس (STX)

قابل پیش بینی بودن: استکس در برنامه‌ها و قراردادهای هوشمند خود از زبانی دقیق و واضح استفاده می‌کند. این شبکه به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد تا نحوه اجرای قراردادهای خود را به طور دقیق پیش بینی کنند.

امنیت: استکس به کاربران اجازه می‌دهد تا شرایط معامله خود را تعیین کنند‌. با این‌کار آن‌ها اطمینان دارند که توکن‌ها هرگز به صورت تصادفی به کاربران دیگر منتقل نمی‌شوند.

پیش بینی STX

یکی دیگر از ویژگی‌های این شبکه این است که قراردادهای هوشمند در تمام شبکه بلاکچین پخش می‌شود و این نشان می‌دهد که کدهای نوشته شده توسط کاربران تجزیه و تحلیل شده و از آزمایش سربلند بیرون آمده است.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال STX

در بازه زمانی روزانه توانسته نسبت به ناحیه حمایتی 1.15 دلار واکنش نشان دهد و این محدوده را حفظ کند و تا 1.22 پولبک بزند اما در صورت شکستن ناحیه حمایتی 1.15 دلار میتوان روند نزولی را تایید کرد .

اما در صورت حفظ ناحیه حمایتی و پیشروی تا مقاومت های 1.42 و 1.60 و 1.77 میتواند یک روند صعودی پر قدرت را شکل دهد و تا سقف تاریخی خود پیش رود .

در صورت حفظ ناحیه های مقاومتی میتواند بعد از رسیدن به 2.8 دلار تارگت های شگفت انگیزی را ثبت نماید ، و به راحتی به تارگت اول خود یعنی 3 دلار برسد .

پیش بینی STX

پیش بینی و آینده قیمت ارز استکس

در حال حاضر قیمت استکس در محدوده 1.2 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال STX می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 1.8 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :2.14دلار
  • پایان ۲۰۲۵ : 3.5 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : 4.4 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ :5.7 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *