پیش بینی و آینده قیمت AMP/امپ آماده ی پامپ تا 50 سنت

  • 3 مهر 1400
AMP 1

ارز دیجیتال امپ (AMP) یک رمزارز غیرمتمرکز است که روی بلاکچین اتریوم ساخته شده و انتقال آنی و کارآمد ارزهای دیجیتال را برای کاربران امکان‌پذیر می‌کند. این توکن به طور خاص، امنیت و برگشت‌ناپذیری تراکنش را اولویت خود قرار داده است که اعتبار معاملات رمزارزی را افزایش می‌دهد.

پروسه تأیید تراکنش‌های رمزارزی ممکن است چند ثانیه، چند ساعت یا حتی چند روز طول بکشد.

در این حالت، شما می‌توانید با وثیقه‌گذاری توکن امپ (AMP) ارزش آن تراکنش تأییدنشده را تضمین کنید.

هنگامی که اجماع برای آن تراکنش خاص حاصل شد، توکن‌های امپ استفاده‌شده به عنوان وثیقه آزاد می‌شوند و می‌توان از آنها برای تضمین یک تراکنش دیگر استفاده کرد.

در مقابل، اگر اجماع برای یک تراکنش خاص حاصل نشود، می‌توان توکن‌های امپ وثیقه را برای جبران خسارت لیکوئید کرد.

مزایای ارز دیجیتال آمپ

با توجه به ماهیت این توکن و هدف از ایجاد آن که انجام تراکنش به صورت آنی است، می‌توان این ویژگی را به خصوص برای افراد و سازمان‌هایی که نیاز لحظه‌ای به انجام مبادلات مالی دارند یک مزیت فوق‌العاده به شمار آورد.

توکن «AMP» فقط در حوزه‌ی رمزارزها کاربرد ندارد و می‌توان از این توکن در اموری همچون خرید ملک، مبادلات ارزهای فیات و… استفاده کرد.

انتقال دارایی به کمک این توکن علاوه بر انجام لحظه‌ای آن، برگشت ناپذیر است. به این صورت هیچ فردی نمی‌تواند ادعا کند که دارایی ارسال نشده است.

از آنجایی که فرد فرستنده توکن امپ را به عنوان وثیقه‌ای برای انجام مبادلات خود گرو می‌گذارد، می‌توان مطمئن بود که این گونه مبادلات امنیت کافی را دارا هستند.

AMP3

معایب ارز AMP

یکی از معایبی که برای این دارایی دیجیتال عنوان می‌شود هزینه‌ی انجام تراکنش (GAS) است که در صورت استیک کردن این ارز دیجیتال، باید پرداخت شود. به این ترتیب برای افرادی که دارایی کمی دارند استیک کردن AMP چندان کار منطقی نیست.

از آنجایی که معمولا رمزارزهای جدید با هدف رفع معایب ارزهای دیجیتال موجود به وجود می‌آیند تا به اینجای کار معایب زیادی در روند کار این ارز دیجیتال دیده نشده است.
از طرف دیگر این رمزارز به تازگی پا به عرصه‌ی ظهور گذاشته است باید دید که این ارز دیجیتال در آینده نیز پاسخگوی نیاز کاربران خود خواهد بود یا خیر.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال امپ

ارز دیجیتال امپ در محدوده 0.044 قرار گرفته و یک روند کوتاه مدت نزولی را تشکیل داده است ، در صورت ادامه این روند و شکستن حمایت های 0.04 و 0.032 میتواند وارد یک روند بلند مدت نزولی شود و ریزش شدیدی را به همراه داشته باشد ، حتی میتواند تا محدوده 0.02 ریزش داشته باشد .

اما با توجه به اینکه این ارز در صرافی های معتبری هنوز لیست نشده و در صورت لیست شدن این ارز در صرافی های ارز دیجیتال میتواند تارگت های فوق العاده ای برای خود داشته باشد .

برای شکست روند نزولی در ابتدا میبایست مقاومت های مهم خود را از میان بردارد تا بتواند وارد روند صعودی شود .

مهمترین مقاومت های که AMP پیش رو دارد در محدوده 0.051 و 0.063 و 0.072 میباشد که در صورت شکست این مقاومت ها میتواند اتفاق جدیدی را برای خود رقم بزند .

AMP2

پیشبینی و آینده قیمت AMP

در حال حاضر قیمت AMP در محدوده 0.044دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال امپ می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : ۰.۰66 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ : ۰.۰80 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ : ۰.13 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : ۰.16دلار
  • پایان ۲۰۲۸ : ۰.20 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *