پیشبینی و آینده قیمت KLAY/ کلایتون ارزی برای رسیدن به 10دلار

  • 31 شهریور 1400
klay 1

 ارز دیجیتال کلایتون (KLAY) مربوط به پلتفرم کلایتن است. این پلتفرم نیز با کمک یک شبکه بزرگ پیام رسان در کره جنوبی به نام کاکااو (Kakao) ساخته شد. پلتفرم کلایتن در ماه جون سال 2019 میلادی به عنوان یک سیستم سازمانی و خدمات‌رسانی عرضه شد و می‌توانست تجربه موفقیت‌آمیز یک بلاکچین را به میلیون‌ها نفر منتقل سازد.

این پلتفرم با استفاده از خصوصیات بلاکچین‌های عمومی و خصوصی و ترکیب آنها فعالیت می‌کند و یک بستر تجاری ایمن و معتمد را در شبکه‌ای غیرمتمرکز و جهانی ایجاد کرده است. حامیان این پروژه برندهای بین‎ المللی هستند.

کلایتن قصد دارد تا انواع کاربران خرد و کوچک از کسب و کارهای استارت‌آپ گرفته تا سازمانی، همگی را درگیر فناوری بلاکچین کند. برنامه‌های بلاکچین یا BApp یکی از مولفه‌های ساختاری پلتفرم کلایتن هستند. 

پروژه و اهداف ارز دیجیتال کلایتون (Klay)

Klaytn پروژه بلاک چینی سرویس‌گرا است. Klaytn قصد دارد تجربه‌های ساده و کاربر پسند بلاک چین و رمزنگاری را برای کاربران به ارمغان بیاورد. همچنین، Klaytn از فناوری بلاک چین عمومی و خصوصی در یک مدل ترکیبی ابتکاری استفاده می‌کند.

بلاک چین عمومی برای غیرمتمرکز نگه داشتن داده‌ها و تسهیل حاکمیت توزیع شده استفاده می‌شود. با این حال، بلاک چین خصوصی علاوه بر امنیت داده‌های حساس، برای بهبود مقیاس‌پذیری و کاهش تاخیر نیز استفاده می‌شود.

علاوه بر این، پروژه Klaytn یک چشم انداز توسعه با عملکرد بالا فراهم می‌کند که متناسب با سطوح مختلف برنامه نویسی و مهندسی بلاکچین برای کاربردهای مختلف استفاده است، از تجارت‌های کوچک گرفته تا شرکت‌های جهانی.

klay 3

شبکه Klaytn ایجاد برنامه‌های بلاک چین (BApps) را برای توسعه دهندگان ساده می‌کند. این موارد می‌توانند به طور یکپارچه با سیستم‌های مالی سنتی ادغام شوند.

کلای با کارمزد پایین، توان عملیاتی بالا و تاخیر کم، در حال ایجاد یک اهرم برای کسب و کارهایی است که می‌خواهند از فناوری بلاکچین استفاده کنند.

علاوه بر این، Klaytn با هدف تسهیل مقیاس پذیری، اطمینان حاصل می‌کند که کسب و کارها و توسعه دهندگان می‌توانند با دنیای سریع بلاکچین همگام باشند.

تحلیل و بررسی ارز klay

در حال حاظر با توجه به ریزش شدیدی که کلای داشت در محدوده 1 دلار میباشد و افت شدیدی را در چند روز اخیر تجربه کرد ، که به نوبه خود میتوان گفت یکی از بیشترین ریزش ها را در برگرفته است .

اما با توجه به ناحیه حمایتی مهم در محدوده 0.9 باعث شده تا ریزش بیشتری گریبان گیر این ارز نشود .

برای پولبک از ناحیه حمایتی و برگشت به سقف تاریخی خود میبایست نواحی مقاومتی 1.3 دلار و 1.7 دلار را باقدرت بشکند تا وارد مسیر صعودی و ایجاد رکورد جدید شود .

پیش بینی و آینده قیمت ارز KLAY

پیشبینی و آینده ارز KLAY

در حال حاضر قیمت KLAY در محدوده 1.08 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال KLAY می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : 1.98 دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :2.6 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :2.9 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : 5.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۸ : 10.2دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *