پیشبینی و آینده قیمت ارز FTM / پامپ فانتوم در 3 ماه آینده

  • 31 شهریور 1400
FTM 1

ارز فانتوم (FTM) یک پلتفرم غیرمتمرکز و مقیاس پذیر است که قصد دارد بر محدودیت های شبکه های بلاک چین (فعلی) غلبه کند.

فانتوم یک پلت فرم قرارداد هوشمند گرافیکی (DAG) است که خدمات امور مالی غیر متمرکز (DeFi) را به توسعه دهندگان با استفاده از الگوریتم اجماع منحصر بفرد خود ارائه می دهد.

 هدف اصلی این ارز تسهیل استفاده از فناوری بلاک چین در کاربردهای مختلف به منظور ارتقای سطح زندگی کاربران است. این رمز ارز تلاش میکند تا در آینده از امور مالی گرفته تا هویت و اطلاعات پزشکی را به صورت دیجیتالی و در مقیاس نامحدود پیاده سازی کند.

کاربرد های توکن فانتوم (FTM)

۱. تأمین امنیت شبکه

اصلی‌ترین کاربرد توکن FTM در شبکه فانتوم، تأمین امنیت شبکه از طریق سازوکار اثبات سهام است.

۲. انجام پرداخت‌ها

توکن FTM به لطف توان عملیاتی بالا، سریع بودن و کارمزد کم شبکه فانتوم، یک گزینه ایده‌آل برای پرداخت‌های ارسالی و دریافتی است.در شبکه فانتوم، انتقال وجه حدود ۱ ثانیه طول می‌کشد و کارمزد آن، خیلی کمتر از یک دلار است.

۳. مدیریت درون زنجیره‌ای

توکن FTM برای مدیریت درون زنجیره‌ای نیز استفاده می‌شود. از آنجایی که ارز دیجیتال فانتوم یک اکوسیستم غیرمتمرکز کاملاً بدون مجوز و بدون لیدر است، هر گونه تصمیم‌گیری در مورد شبکه توسط مدیریت درون زنجیره‌ای انجام می‌شود.

۴. پرداخت کارمزدهای شبکه

یکی دیگر از کاربردهای توکن FTM، استفاده از آن برای پرداخت کارمزدهای شبکه، مانند کارمزد تراکنش‌ها، استقرار قراردادهای هوشمند یا ایجاد شبکه‌های جدید است.

هدف ارز دیجیتال فانتوم FTM

پلتفرم ارز دیجیتال فانتوم با داشتن سازوکار اجماع پرسرعت به نام Lachesis، امکان فعالیت با سرعت بی‌سابقه‌ای را برای دارایی‌های دیجیتال ایجاد می‌کند.

ساختار ارز دیجیتال فانتوم امکان شخصی‌سازی کامل بلاکچین با ویژگی‌های مختلف متناسب با کاربرد آنها را برای دارایی‌های دیجیتال ایجاد می‌کند. فانتوم با استفاده از پروتکل اثبات سهام، توانسته است امنیت فوق‌العاده‌ای  برای ارز دیجیتال ایجاد کند. 

مکانیزم اجماعی که در ساختار ارز دیجیتال فانتوم استفاده شده است، قادر به مقیاس‌گذاری تعداد بی‌شماری از نودها و یا گره‌های جهان در یک محیط باز و بدون مجوز است که درجه خوبی از غیرمتمرکز بودن را ایجاد می‌کند. 

تحلیل و بررسی FTM

فانتوم در چند روز گذشته بیش از 35 درصد ریزش داشته و توانسته تا حدی این ریزش را جبران کند و تا حدود 1.15 دلار معامله شود ، اما با توجه به تغییر روند بازار و شکستن حمایت های مهم میبایست برای ورود به صورت پله ای عمل کرد .

FTM برای برگشت به روند صعودی خود میبایست حمایت 0.94 دلاری را حفظ کند و در صورت از دست دادن این حمایت میتواند تا حدود 0.68 و حتی 0.41 ریزش داشته باشد .

برای شکل گیری روند صعودی ابتدا میبایست مقاومت 1.23 و 1.34 را با قدرت رد کند و برای تثبیت آن میبایست کندل روزانه در محدوده 1.30 تشکیل شود .

پیش بینی و آینده قیمت FTM

پیشبینی و آینده قیمت فانتوم FTM

در حال حاضر قیمت FTM در محدوده 1.15 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال فانتوم می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال ۲۰۲۸ که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان ۲۰۲۱ : ۱.۹۸ دلار
  • پایان ۲۰۲۲ :2.2 دلار
  • پایان ۲۰۲۵ :3.1 دلار
  • پایان ۲۰۲۶ : 4.2دلار
  • پایان ۲۰۲۸ : 6.4دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *