پیش بینی و آینده قیمت ارز NEAR/ نیر در مسیر 15 دلار

  • 30 شهریور 1400
near 1 1

ارز دیجیتال نیر (NEAR) یک پلتفرم بلاکچین open source یا متن باز است که با هدف فراهم‌سازی امنیت در دارایی‌ها و یا هویت افراد ایجاد شده است.

فناوری شاردینگ و اثبات سهام مفید بودن این شبکه را تضمین می‌کند.

این رمز ارز دید توسعه‌دهندگان و کاربران را به سمت ولیدیتورها یا اعتبارسنج‌ها معطوف می‌سازد. این پروتکل نیز، سادگی، غیرمتمرکز بودن، مقیاس پذیری و کاربرد را در طراحی خود مد نظر قرار داده است.

در این پلتفرم توسعه‌دهندگان قادر هستند از طرف کاربران خود، تراکنش‌ها را امضا کنند و پیش‌پرداخت آنها را انجام دهند. این ویژگی سبب می‌شود تا نرم افزارهای غیرمتمرکز برای کاربران جذابیت داشته باشد.

ارز دیجیتال نیر پروتکل به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا بتوانند برنامه‌ها و قراردادهای هوشمندی بنویسند و تنها شامل زبان برنامه نویسی سولیدیتی یا هر زبان تخصصی بلاکچینی نمی‌شود.

توسعه‌دهندگان با انجام هر قرارداد برای نوشتن این برنامه‌ها، درصدی از تراکنش‌ها را دریافت می‌کنند. این کار هم  باعث جذابیت همکاری توسعه‌دهندگان می‌شود و هم به زیرساخت پلتفرم کمک می‌کند.

ویژگی های ارز NEAR

پروتکل نیر به عنوان یک بستر برای DAppها طراحی شده است. همچنین این پروتکل برخی از مسائل موجود در فضای بلاکچین را برای مثال برخی از مواردی که اخیرا مشخص شده حل و فصل می کند.

پروتکل نیر NEAR بسیار سریع است و از سرعت بالایی برخوردار است. این پروتکل قادر است به ترتیب 100000 تراکنش در ثانیه پردازش کند. اگر چه مزایای فنی این پروتکل زیاد است اما این پروتکل برای کسانی که دانش کمی از بلاکچین دارند قابل دسترسی است. این بدان معناست که کاربران عادی قادر خواهند بود به DAppهای ساخته شده در NEAR دسترسی پیدا کنند. این موضوع می تواند به توسعه دهندگان کمک کند تا مخاطبان بیشتری داشته باشند.

NEAR طیف وسیعی از اجزای ماژولار را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد تا به انها در پیگیری سریع توسعه خود و پیگیری سریع پروژه هایشان کمک کند. به طور کلی مواردی که ذکر شد می تواند بخشی از مزایا و ویژگی های پروتکل نیر NEAR باشد.

near 3

هدف پروتکل NEAR

توسعه نیر از زمان شروع پروژه در اواخر 2018 بسیار شدید بوده است. پس از چندین آزمایش در سال 2019، نیر در آپریل 2020 شروع به پخش شبکه اصلی خود کرد که شامل سه مرحله است: MainNet POA، MainNet و MainNet که توسط جامعه اداره می شود.

نیر این امکان را برای گروه ها و نهادهای خاص فراهم می کند تا از امنیت و سرعت بلاکچین NEAR استفاده کنند در حالی که فعالیت های خود را از بقیه شبکه خصوصی نگه دارند.

یکی دیگر از ویژگی های پروتکل نیر، معرفی نودهای تلفن همراه است.

ادغام تلفن همراه چیزی است که از زمان شروع پروژه مورد توجه بنیانگذار نیر یعنی الکساندر اسکیدانو بوده است. واقع بینانه است، تا زمانی که تلفن های همراه و شبکه ها به اندازه کافی کارآمد شوند، تصمیم برای اجرای این ویژگی به رای جامعه نیر بستگی دارد.

تحلیل و بررسی ارز NEAR

در حال حاظر با ریزش شدید بیت کوین و همچنین ریزش شدید آلت کوین ها حمایت های مهم از بین رفته است و در حال حاظر برای ارز نیر مهمترین و حساس ترین حمایت 6.42 دلار میباشد .

در صورت شکستن این حمایت این امکان هست که تا مرز 5.2 و حتی 4.6 ریزش داشته باشد .

اما در صورت حفظ این حمایت میتواند مقاومت های شکسته خود را تبدیل به حمایت نماید و تا 8.2 و 89 رشد داشته باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز NEAR

پیشبینی و آینده قیمت NEAR

در حال حاضر قیمت NEAR در محدوده 7.6 دلار معامله میشود .

پایگاه اینترنتی digitalcoinprice یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال نیر پروتکل (NEAR Protocol) با نماد NEAR می باشد.

قیمت های پیش بینی شده تا سال 2028 که در ادامه مشاهده می کنید از سایت digitalcoinprice گرفته شده است و به شرح زیر است :

  • پایان 2021 : 7.34 دلار
  • پایان 2022 : 8.62 دلار
  • پایان 2025 : 15.23 دلار
  • پایان 2026 : 16.929 دلار
  • پایان 2028 : 25.2 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *