پیش بینی و آینده ارز KSM / کوزاما (KSM) به 1000 دلار میرسد !

  • 30 شهریور 1400
KSM 1 شاخص

ارز دیجیتال KSM، نسخۀ زودتر منتشر شده و حسابرسی نشدۀ ارز دیجیتال پولکادات است؛ با این تفاوت که کد ارز دیجیتال KSM، با کدی کاملا مشابه با پولکادات نوشته شده است.

KSM چیزی فراتر از یک شبکه آزمایشی بوده و به منزله یک بستر آزمایش برای تست و حصول اطمینان از ویژگی‌های جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ چرا که این ویژگی‌ها بلافاصله بعد از آزمایش بر روی ارز دیجیتال KSM، در پولکادات اجرا می‌شوند و برای کاربران این امکان را ایجاد می‌کنند که ویژگی‌ها و امکانات جدید اضافه شده را در ارز دیجیتال KSM، مورد بررسی قرار دهند و اگر همه چیز به درستی انجام شود در نهایت در پولکادات اجرا می‌شود.

کاربرد و هدف کوزاما (KSM)

برای پولکادات، کوزاما به عنوان شبکه قناری نامگذاری شده است و اشاره‌ای به سنت معدنچیان در استفاده از قناری‌ها در معادن زغال سنگ دارد.

در واقع قناری هشدار اولیه در مورد مونوکسید کربن و سایر مواد شیمیایی مضر که ممکن است به معدن کاران آسیب برساند یا احتمالاً باعث انفجار معدن شود را نشان می‌دهد.

برا اساس این نظریه، کوزاما قناری‌ایی است که توسعه‌دهندگان پولکادات را از هر گونه نقص، خطرات یا آسیب‌پذیری در کدی که می‌نویسند، آگاه می‌کند. معمولا به توسعه‌دهندگان هشدار داده می‌شود که در حین کار بر روی پروژه کوزاما، که ”پسر عموی وحشی” پولکادات نامیده شده است، انتظار تغییرات مختلف و پیش بینی نشده را داشته باشند، زیرا هیچ آزمایشی در زمان ساختن بر روی کوزاما صورت نگرفته است.

تحلیل و بررسی ارز KSM

در حال حاظر قیمت معامله شده در محدوده 343 دلار میباشد و با توجه به ریزش های شکل گرفته روند قبلی را از دست داده و وارد یک روند نزولی شده است .

برای بدست آوردن روند قبلی میبایست ناحیه مهم حمایتی خود در محدوده 248 دلار را حفظ نماید تا بتواند مقاومت های از دسا رفته را بدست آورد .

مقاومت های پیش روی ksm در محدوده 397 دلار و 424 دلار است که در صورت باز پس گیری این مقاومت ها میتوانیم شاهد ادامه روند صعودی باشیم .

اما در صورت از دست دادن حمایت 248 دلاری میتواند ریزش بزرگی را پیش رو داشته باشد و تا عدد 140 دلار ریزش داشته باشد .

پیش بینی و آینده قیمت ارز KSM

پیش بینی و آینده قیمت کوزاما KSM

با توجه به سایت پیش بینی digitalcoinprice قیمت کوازما تا سال 2022 به شرح زیر میباشد :

قیمت کوزاما در سال 2021 از 38.22 دلار شروع شد و امروز ، کوزاما 344.48 دلار معامله شد .
بنابراین قیمت از ابتدای سال 801 درصد افزایش یافت.
قیمت پیش بینی شده کوزاما در پایان 2021 میتواند به  623 دلار برسد .
در نیمه اول سال 2022 ، قیمت کوزاما به 1020 دلار افزایش می یابد و در نیمه دوم ، قیمت 82 دلار از دست می دهد و سال را در 938 دلار می بندد ، که +170 درصد رشد نسبت به قیمت فعلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *