پیش به سوی نئو (NEO) 100 دلاری / پیش بینی و آینده قیمت NEO

  • 30 شهریور 1400
NEO 1

ارز دیجیتال NEO دارای یک پلتفرم متن باز بوده که به وسیله تکنولوژی بلاکچین فعالیت می‌کند. این ارز دیجیتال برای اولین بار توسط Da Hongfei و Erik Zhan سال 2014 در کشور چین ارائه شد؛ البته این ارز دیجیتال در سال 2017 به NEO  تغییر نام پیدا کرد. 

 ارز دیجیتال نئو به وسیله قراردادهای هوشمند، مدیریت شده و هدف از ایجاد این ارز دیجیتال نیز، ایجاد یک سیستم اقتصادی هوشمند مبتنی بر یک شبکه توزیع شده است. 

ارز دیجیتال نئو، با نماد اختصاری NEO، نشان داده می‌شود. توکن این ارز دیجیتال غیرقابل تقسیم است و می‌تواند توکن‌های GAS تولید کند. 

توکن‌های GAS، یک دارایی جداگانه هستند که می‌توان از آنها برای پرداخت هزینه معاملات استفاده کرد. در واقع توکن‌های GAS، سوخت پلتفرم NEO هستند و می‌توان برای پرداخت کارمزد محاسبات با استفاده از قراردادهای هوشمند در شبکه از توکن GAS، استفاده کرد.

هدف شکل گیری NEO

نئو با هدف ایجاد یک اقتصاد هوشمند در سراسر جهان با پوشش تمام مسائل اقتصادی روزمره ایجاد شده است.

نئو در ذات خود منحصربه‌فرد است. به این معنا که ارز دیجیتال NEO دقیقا یک واحد پولی نیست و البته نمی‌خواهد که یک واحد پولی هم باشد. در حقیقت، با خرید نئو می‌توان حق رای در شبکه این ارز دیجیتال را بدست آورد و با نگهداری آن، همزمان توکن GAS نیز دریافت کرد.

در واقع، نئو به دنبال این است تا با استفاده از اقتصاد هوشمند قدرتمند خود، اقتصاد فعلی را قدرت بخشد، نه اینکه جایگزین آن شود.

NEO 3

مزایای ارز دیجیتال نئو NEO

  • قراردادهای هوشمند:  سیستم قراردادهای هوشمند نئو، تحول بزرگی در زمینه ارز دیجیتال است؛ چرا که این ارز دیجیتال از زبان‌های برنامه‌نویسی بسیار رایج استفاده می‌کند که برای 80 درصد از توسعه‌دهندگان شناخته شده است.
  • هویت دیجیتال: یکی از قابلیت‌های ارز دیجیتال نئو این است که برای افراد مختلف در هر حوزه کاری می‌تواند هویت الکترونیکی ایجاد کند. این هویت الکترونیکی این امکان را می‌دهد که افراد از طریق  تشخیص صدا، اثر انگشت، اس ام اس و تشخیص چهره قابل تشخیص باشند.
  • دارایی‌های دیجیتال:  دارایی‌های سنتی می‌توانند با استفاده از قراردادهای هوشمند تبدیل به دارایی‌های دیجیتال شوند. 

تحلیل و بررسی ارز NEO

در حال حاظر قیمت NEO حدود 41 دلار معامله میشود و در نقطه حساسی قرار گرفته ، چرا که حمایت های خود را از دست داده و مهمترین حمایت در ناحیه 35 دلاری میباشد که در صورت شکست میتواند تا ناحیه 24 دلار ریزش داشته باشد .

اما در صورت حفظ این ناحیه میتواند مقاومت های از دست رفته را بدست بیارد و تا محدوده 51 و 60 دلار پیش روی داشته باشد .

برای سرمایه گذاری و خرید در بازار های هیجانی بهترین تصمیم صبر است اما در صورت ورود پله ای ورود کردن بهترین گزینه محسوب میشود .

پیش بینی و آینده قیمت ارز NEO

پیش بینی و آینده قیمت ارز NEO

با توجه به سایت پیش بینی digitalcoinprice قیمت کوازما تا سال 2022 به شرح زیر میباشد :

قیمت NEO در سال 2021 از 14.45 دلار شروع شد.
امروز ،  41.46 دلار معامله شد ، بنابراین قیمت از ابتدای سال 187 درصد افزایش یافته است.
قیمت پیش بینی شده NEO در پایان 2021 میتواند به 52.21 دلار برسد و سال به سال +261 درصد تغییر کند.
افزایش از امروز تا پایان سال، + 26 درصد میباشد و در نیمه اول سال 2022 ، قیمت NEO به 54.59 دلار افزایش می یابد.
در نیمه دوم ، قیمت 5.58 دلار اضافه می شود و سال را در 60.17 دلار می بندد ، که +45 درصد رشد نسبت به قیمت فعلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *