پیشبینی و آینده قیمت AXS/ اکسی اینفینیتی در مسیر 100 دلار

  • 29 شهریور 1400

اکسی اینفینیتی (AXS) نوعی بازی مبتنی برNFT است و بر روی بلاکچین اتریوم قرار دارد. این ارز دیجیتال در سال 2018 پا به عرصه وجود گذاشت. توکن مربوط به ارز دیجیتال (AXS) مبتنی بر استاندارد ERC20 است. یک استارت‌آپ در ویتنام ایده اولیه این بازی محبوب بود. کار با یک پروژه ابتدایی با نام Sky Mavis شروع شد و آرام آرام در سال 2020 انتشار پیدا کرد. شما می‌توانید به وسیله بازی توکن‌های AXS را بخرید و یا به فروش برسانید.

هدف و کاربرد اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

هدف Axie Infinity این است که بتواند به یک بازی کامل و بالغ تبدیل شود تا بازیکنان را مجذوب خود کرده، جامعه هدف قدرتمندی داشته باشد و اکوسیستم جذابی را نیز فراهم کرده باشد.

Axie Infinity برای طرفداران پوکمون (Pokemon) و فاینال فَنتِزی (Final Fantasy) نیز تدبیری اندیشیده و تجربه بازی سرگرم‌کننده‌ای را برای غرق شدن در فضای آن در اختیار شما قرار می‌دهد.

در ماه فوریه سال ۲۰۲۱ شاهد فعالیت بیش از ۲۷۰۰۰ بازیکن در بستر Axie Infinity هستیم. اگر این بازی موفق به جذب پایگاه گسترده‌‌تری از بازیکنان شود، بدون شک میزان ارزش بیشتری را نیز به این اکوسیستم خواهد افزود.

بازیکنان می‌توانند با بازی کردن و بهره گرفتن از ابزارهای مختلف، هر دو مورد از توکن‌های AXS و SLP را به دست بیاورند. این ارزها قابلیت تبدیل شدن و معاوضه با سایر ارزهای دیجیتال را نیز دارند.

در حال حاضر نیز بازیکنانی وجود دارند که با بازی کردن Axie Infinity در حال کسب درآمد هستند.

تحلیل و بررسی ارز AXS

با توجه به ریزش بیت کوین AXS هم ریزش 25درصدی را به همراه داشت و تا 52 دلار ریزش کرد ، در حال حاظر حمایت مهم و اساسی 44 دلار میباشد و در صورت از دست دادن این حمایت میتواند تا ناحیه 36 ، 28 دلار ریزش را به همراه داشته باشد .

اما در صورت حفظ این ناحیه و برگشت به روند اصلی میتواند با رسیدن به مقاومت قبلی خود یعنی 70 دلار و تثبیت در ناحیه 70 دلار ، خود را آماده رسیدن به مقاومت های 80 و 94 دلار نماید.

در بازار هیجانی ورود کردن بسیار اشتباه میباشد و در صورت ورود بهترین تصمیم پله ای ورود کردن است که باعث میشود میزان ضرر و سود خود را مدیریت کرد و تصمیم های بهتری گرفت .

پیش بینی و آینده قیمت ارز AXS

پیش بینی و آینده قیمت AXIE INFINITY

سایت پیش بینی digitalcoinprice قیمت AXS را تا سال 2022 به شرح زیر پیش بینی نموده است :

قیمت Axie در سال 2021 از 3.65 دلار شروع شد. امروز ، Axie 54.56 دلار معامله شد .
بنابراین قیمت از ابتدای سال 1395 درصد افزایش یافت. 
قیمت پیش بینی شده Axie در پایان 2021 96 دلار است .
در نیمه اول سال 2022 ، قیمت Axie میتواند به 146 دلار افزایش یابد و در نیمه دوم ، قیمت 13 دلار از دست می دهد و سال را در 133 دلار می بندد ، که حدودا 150 درصد رشد نسبت به قیمت فعلی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *