پیش بینی و آینده قیمت CRO/کریپتو آماده برای رسیدن به 1 دلار

 • 28 شهریور 1400
1

ارز دیجیتال CRO را می‌توان یک گزینه بسیار مناسب برای سرمایه گذاری و کسب درآمد به صورت بلند مدت در حیطه ارزهای دیجیتال دانست. شبکه این رمز ارز را می‌توان پلتفرمی بسیار قوی و کاربردی دانست که هدف اصلی آن این است که جهان سرمایه گذاری را به سمت ارزهای دیجیتال انتقال دهد.

تیم سازنده این رمز ارز متشکلی از افراد متخصص و باتجربه است که توانسته تا به اینجای کار از بسیاری از سیستم‌های ارزی مشابه خود در دنیای کریپتوکارنسی قوی‌تر و عملکرد بهتری داشته باشد. کنترل پول، داده و اطلاعات مربوط در حیطه ارزهای دیجیتال یک حق انسانی و طبیعی برای یک سرمایه گذار است که این رمز ارز قصد دارد این هدف را تحقق بخشد. به همین دلیل می‌توان انتظار داشت ارز دیجیتال کریپتو در آینده‌ای نه چندان دور به یکی از شاخص‌ترین ارزهای دیجیتال فعال در حوزه رمز ارزها تبدیل خواهد شد.

CRO کوین ارزشمند شرکت ارز رمزنگاری مستقر در هنگ کنگ Crypto.com است. این رمز برای پشتیبانی از اکوسیستم با اجازه دادن به افراد برای دریافت مزایای مختلف در سیستم عامل توسعه یافته است. 

مزایای ارز دیجیتال CRO

 • تمرکز اصلی CRO، بر ارائه ابزارهای هوشمند به کاربران است که می توانند از آن برای پرداخت، ترید و خدمات مالی استفاده کنند.
 • با خرید توکن، کاربران می توانند سرمایه خود را در سایت  Crypto.com ذخیره کنند. در این حالت می توانند به عنوان یک نود عمل کرده و برای پردازش معاملات خود استفاده کنند.
 • حتی می توان با استفاده از توکن، کارمزد تراکنش را پرداخت کرد. این قابلیت یکی از مواردی است که موجب تمایز این ارز دیجیتال نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال شده است. 
 • اگر کاربران از برنامه پرداخت Crypto.com Pay برای انتقال ارز و خرید کارت استفاده کنند، می توانند 10 الی 20 درصد از مبلغ کل پرداخت شده را به حساب خود بازگردانند. 
 • چنانچه کاربران ارز دیجیتال Crypto.com را در برنامه صرافی Crypto.com ذخیره کنند، می توانند به صورت سالیانه 10 الی 12 درصد سود دریافت کنند. 

اهداف و پروژه های CRO

 • راه‌اندازی آزمایشی صرافی
 • راه‌اندازی پلتفرم جمع‌آوری وجه
 • راه‌اندازی پلتفرم وامدهی و صرافی ترید مارجین
 • راه‌اندازی مبادلات اوراق مشتقه
 • راه‌اندازی پلتفرم ترید خارج از صرافی
 • راه‌اندازی پلتفرم مبادلات غیر متمرکز توکنی

تحلیل و بررسی CRO

قیمت حال حاظر کریپتو در ناحیه 0.18900 تا 0.19 میباشد و در یک روند صعودی قرار گرفته است.

کریپتو برای ادامه این روند میبایست مقاومت های خود در ناحیه 0.193 و 0.196 را رد کند و در محدود 0.195ثابت بماند تا بتواند تارگت اصلی خود که عبور از سقف تاریخی خود یعنی 0.20500 میباشد را رد کند و یک رکورد جدیدی را ثبت نماید .

در بخش حمایتی این ارز نقاط مهمی وجود دارد که در صورت از دست دادن این نواحی شرایط برای صعود خیلی دشوار میشود .

یکی از مهمترین نواحی حمایتی 0.18500 و 0.16680 میباشد که در صورت شکست این نواحی با شکست بزرگی همراه میشود که ممکن است تا ناحیه 0.137 یا حتی 0.099 ریزش داشته باشد .

CRO

پیش بینی و آینده قیمت کریپتو (CRO)

کریپتو امروز در قیمت 0.189 معامله شد و پیش بینی میشود با توجه به روند صعودی که شکل گرفته است در پایان 2021 به عدد 0.20500 برسد .

ارز CRO در یک ماه اخیر با توجه به لیست شدن در صرافی های معتبر بیش از 60 درصد رشد داشته و پیش بینی میشود در صورت لیست شدن در صرافی بایننس این ارز تا محدوده 0.3 و حتی 0.45 تا سال 2022 پیشروی داشته باشد .

ارز دیجیتال کریپتو یا CRO، یکی از پرطرفداران ارزهای دیجیتالی است که می توان از آن برای سرمایه گذاری بلند مدت استفاده کرد.

برای 5 سال آینده میتوان این ارز را جزء ارز های 1 دلاری کریپتو کارنسی دانست !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *