فرصت مناسب HBAR برای رسیدن به 1 دلار / پیشبینی و آینده قیمت هدرا هاشگراف

  • 28 شهریور 1400
hbar 2 2

هدرا هش گراف (HBAR) یک شبکه ارز رمزنگاری شده است که می‌خواهد به عنوان پلتفرمی خدمت کند که هر کسی بتواند روی آن برنامه‌های خود را راه اندازی کند.

در راستای این هدف، هدرا الگوریتم جدیدی در معاملات طراحی کرده است که آن را از سایر پلتفرم‌ها متمایز می‌کند. به عنوان مثال، این شبکه سرعت بالای معاملات ارز دیجیتال اچ بار (HBAR) را تامین می کند، اما به گره‌های مجاز اجازه می‌دهد تا در تعیین تاریخچه معاملات شرکت کنند.

با محدود کردن تعداد گره‌های درگیر در عملکردهای کلیدی مانند زمان سنجی و سفارش معامله، هدرا هش گراف قادر است به سرعت به نتیجه نهایی برسد و احتمال تغییر در وضعیت معاملات را کاهش دهد.

تیم هدرا معتقد است که این امر به مشاغل، تضمین لازم را می‌دهد تا بتوانند در هنگام تصمیم گیری بر اساس این داده‌ها اطمینان کامل داشته باشند.

ویژگی­ های ارز دیجیتال هدرا هش گراف (HBAR)

هدرا هش‌گراف یکی از پلتفرم‌های بازار ارزهای دیجیتال است که خود را به‌عنوان جایگزینی امن‌تر و سریع‌تر نسبت به فناوری بلاک چین معرفی کرده است.

این پلتفرم که سال 2016 معرفی شد، مبتنی بر تکنولوژی دفتر کل توزیع‌شده است. پلتفرم هدرا هش‌گراف این قابلیت را دارد که تراکنش‌ها را با سرعت‌بالا و هزینه کمتری نسبت به سایر پلتفرم‌ها انجام دهد.

دلیل اصلی بلندپروازی تیم توسعه‌دهنده آن نیز همین موضوع است. همان‌طور که می‌دانید، اکثر شبکه‌هایی که بر بستر بلاک چین ساخته‌شده‌اند، اعتبارسنجی آن‌ها از طریق ماینینگ انجام می‌شود.

ماینینگ ازنظر مصرف انرژی، فرایندی پرمصرف بوده که مستلزم اجرای پردازش‌های سنگین و کار کردن کامپیوترها برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها است.

hbar 3

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال هدرا هش گراف (HBAR)

در حال حاظر قیمت هدرا در محدوده 0.4050 معامله میشود و در تایم فریم روزانه روند صعودی را تشکیل داده است ، با توجه به اصلاح هایی که رخ میدهد در صورتی که حمایت 0.37 شکسته شود میتواند تا 0.28 و 0.21 ریزش داشته باشد .

اما در صورت ادامه روند صعودی میتوان ادامه روند تاریخی خود را ادامه دهد .

در روز های اخیر توانست سقف تاریخی خود را بشکند و وارد یک روند رو به جلو شود .

برای ادامه این روند میبایست در محدوده 0.44 ثابت بماند و این روند را حفظ نماید .

هدف ارز دیجیتال هدرا هش گراف (HBAR)

از زمان راه اندازی شبکه اصلی خود در سال 2019، هدرا هش گراف هر روز قدرت بیشتری پیدا کرده است. ادعاهای این شبکه مبنی بر اینکه می‌تواند بیش از 10 هزار تراکنش در ثانیه (tps) را پشتیبانی کند، تاکنون برای انتقال استاندارد توکن hbar ثابت شده است. با این حال، شبکه در حال حاضر برای معاملاتی که قرارداد هوشمند را احضار می‌کنند به نرخ پردازش 10 tps رسیده است. این تقریباً برابر با اتریوم و سایر بلاکچین های دارای قرارداد هوشمند است.

شرکت پشت این پلت فرم اعلام کرده است که با گذشت زمان به تدریج از شتاب کاسته می‌شود. تا آن زمان، هنوز مشخص نیست که آیا می‌توان از هدرا هش گراف برای مقابله با بار گسترده‌ای که دپ های محبوب در شبکه‌های دیگر ایجاد کرده‌اند، استفاده نمود. شبکه‌هایی مانند اتریوم و EOS زیر بار این فشار در برهه‌هایی فلج شدند.

پیش بینی و آینده قیمت ارز HBAR

پیش بینی و آینده قیمت ارز HBAR

هدرا هش گراف در تلاش است تا سریعترین بلاکچین شود. با استفاده از سیستمی مشابه با ایوتا IOTA و ترون Tron، این شرکت می‌خواهد به یک شبکه اصلی برای ساخت پروژه‌های غیرمتمرکز تبدیل شود.

طبق تحلیل های شکل گرفته و بررسی های صورت گرفته در سایت digitalcoinprice انتظار میرد تا سال 2028 قیمت هدرا هش گراف (HBAR) تا 1.5 دلار پیش روی داشته باشد .

  • پایان 2021 : 0.53 دلار
  • پایان 2022 : 0.79 دلار
  • پایان 2026 : 1.2 دلار
  • پایان 2028 : 1.53 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *