ادامه رشد 100 درصدی کوانت در 3 ماه آینده / پیش بینی QUANT تا 2023

  • 28 شهریور 1400
qnt 1

ارز دیجیتال کوانت در ژوئن سال 2018 و با هدف اتصال بلاکچین‌ها و شبکه‌ها در مقیاس جهانی و بدون کاهش کارایی و قابلیت همکاری شبکه راه‌اندازی شد. این اولین پروژه برای حل مشکل همکاری متقابل از زمان ایجاد اولین پلتفرم عامل بلاکچین است.

این پروژه به عنوان سیستم‌عامل توزیع‌شده دفتر کل و یک شبکه Overledger برای اتصال شبکه‌های مختلف بلاکچین ساخته شده است. همچنین این پروژه به عنوان اولین سیستم عامل ساخته‌شده برای بلاکچین‌ها معرفی شده است.

هدف ارز دیجیتال QUANT

هدف اصلی ارز دیجیتال Quant برای استفاده از Overledger برطرف کردن مشکل وجود شکافی است که بین بلاکچین‌های مختلف وجود دارد. ستون فقرات این پروژه شبکه Overledger است که می‌تواند سبب شود ارز دیجیتال Quant به عنوان پلتفرمی که اکوسیستم آینده اقتصاد دیجیتال روی آن ساخته خواهد شد، به حساب آید.

شبکه Overledger به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد که برنامه‌های چند زنجیره‌ای غیرمتمرکز و معروف به (MApps) را برای مشتریان خود ایجاد نمایند. برای اینکه توسعه‌دهندگان در شبکه یک Mapp بسازند، باید مقدار مشخصی از توکن Quant (QNT) را هولد کرده باشند.

qnt 2

ویژگی­ های ارز دیجیتال کوانت (QNT)

تیم توسعه‌دهنده ارز دیجیتال کوانت با همکاری پلتفرم پرداخت اروپایی سیا (SIA) قصد دارد، آزمایش‌هایی را برای ارائه راه حل‌های قابلیت تعامل‌پذیری (interoperability) بیشتر بلاک چین‌های مؤسسات مالی انجام دهد. سیا (SIA)، پلتفرمی جهت خدمات پرداخت اروپایی و رمزارز کوانت، شبکه‌ای ساخته‌شده بر روی بلاک چین اتریوم است.

برخلاف اکثر ارزهای دیجیتال طراحی‌شده بر بلاک چین اتریوم، کوانت بلاک چین نیست.

تیم سازنده کوانت درواقع از پروتکل دفتر کل اضافی، استفاده می‌کند که لایه‌ای بر روی بلاک چین‌های موجود است.

دفتر کل اضافی به توسعه‌دهندگان شبکه اجازه ساخت MApps را می‌دهد. MApps برنامه‌های غیرمتمرکزی (DApps) هستند که درآن‌ واحد از چند بلاک چین بدون زیرساخت اضافی و با کد سه خطی، استفاده می‌کنند.

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال qnt

ارز کوانت در یک ماه گذشته توانسته حدود 100 درصد رشد داشته باشد و در حال حاضر در قیمت 352 دلار معامله میشود و از حمایت خوبی در محدوده 327 دلار برخوردار است .

برای ادامه روند صعودی میبایست این حمایت را حفظ کند و بالای مقاوت مهم 400 دلار تثبیت شود تا به تارگت های اصلی خود نزدیک شود .

در صورت ریزشی بودن بیت کوین انتظار از دست دادن حمایت 327 دلاری است و میتواند تا محدوده 285 دلار و حتی 255 دلار ریزش داشته باشد .

پیش بینی ارز کوانت

پیش بینی و آینده قیمت کوانت (quant)

ارز کوانت در ماه اخیر رشد قابل توجهی را داشته و انتظار میرود با عبور از سقف تاریخی خود به تارگت های اصلی و برنامه ریزی شده خود نزدیک شود .

با توجه با سایت digitalcoinprice میتوان قیمت کوانت را تا سال 2022 به شرح زیر پیش بینی نمود :

برای پایان سال 2021 انتظار میرود quant در ادامه روند صعودی خود به تارگت اول خود که 650 دلار میباشد برسد و در ابتدای سال 2022 میتواند اصلاح های داشته باشد و تا 580 دلار هم ریزش داشته باشد .

اما در ادامه انتظار میرود در پایان سال 2022 به هدف 780 دلار و در سال 2023 به هدف 1050 دلار برسد و رکورد تاریخی را برای خودش ثبت نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *