PancakeSwap در مسیر 40 دلار / پیش بینی و آینده قیمت cake

  • 27 شهریور 1400
cake 1

پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال است که برای تعویض توکن‌های BEP20 مورداستفاده قرار می‌گیرد. نحوه کارکرد با صرافی پنکیک سواپ مشابه با پلتفرم‌های Uniswap یا SushiSwap است، بنابراین اگر با این دو پلتفرم آشنایی داشته باشید، نحوه کار با پنکیک سواپ نیز برای شما راحت خواهد بود. صرافی پنکیک سواپ، مانند صرافی‌های سنتی از اوردر بوک استفاده نمی‌کند. بلکه این صرافی از یک برنامه بازار ساز اتوماتیک (AMM) بهره می‌برد که مستقیماً سفارشات خریدوفروش را با سایر کاربران و در یک استخر نقدینگی انجام می‌دهد.

ارز دیجیتال CAKE، توکن بومی پلتفرم پنکیک سواپ است که در ساختار خود از استاندارد BEP-20 استفاده می کند. این ارز دیجیتال در قراردادهای هوشمند سایت صرافی بایننس ایجاد شده است. 

ویژگی­ های ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE)

کاربران در پلتفرم پنکیک سواپ این امکان را دارند که توکن حاکمیتی CAKE را فارم کنند. در فرآیند فارمینگ باید توکن‌های LP را واریز کرده و در برنامه قفل کنید. سپس شبکه درازای آن به شما توکن CAKE می‌دهد. البته در پنکیک سواپ راه‌های بیشتری برای کسب درآمد وجود دارد. مثلاً کاربران می‌توانند با سرمایه‌گذاری توکن Cake خود در استخرهای SYRUP، درآمد کسب کنند.

اگر شما بخشی از دارایی‌های خود را برای دریافت توکن‌های LP به شبکه واریز کردید و درازای آن‌ها توکن CAKE تولید شد، می‌توانید در مرحله بعد توکن های خود را استیک کرده و به‌وسیله استخرهای ویژه staking، توکن‌های دیگری پاداش بگیرید.

باوجود این­که حسابرسی پلتفرم پنکیک سواپ توسط برنامه سرتیک (CertiK) انجام‌شده، اما این موضوع امنیت صد درصدی پنکیک سواپ را تضمین نمی‌کند.

به خاطر داشته باشید که واریز دارایی در یک قرارداد هوشمند حتی برای پروژه‌های بسیار معتبر و حسابرسی شده، همواره خطراتی را به همراه خواهد داشت.

بنابراین هنگام استفاده از این نوع پلتفرم‌ها بسیار محتاط باشید و هرگز همه دارایی خود را سرمایه‌گذاری نکنید. تیم‌ها و پروفایل‌ها در پنکیک سواپ، برای کاربرانی که علاقه به ساخت بازی دارند، بسیار مناسب است.

Cake 3

کاربرد های cake

  • معامله توکن‌های BEP20
  • تامین نقدینگی در صرافی‌ها و دریافت کارمزد
  • برای کسب توکن CAKE، توکن‌هایLP (تأمین کننده نقدینگی) خود را به اشتراک بگذارید
  • استیکینگ CAKE برای بدست آوردن CAKE بیشتر
  • استیکینگ pancakeswapبرای بدست آوردن سایر توکن‌ها

تحلیل و بررسی cake

cake بعد از سقوط از 44 دلار تا 9.7 دلار در یک روند صعودی قرار گرفته و در تلاش برای رسیدن به سقف تاریخی خود میباشد ، حمایت مهمی در ناحیه 17.6 دلار وجود دارد و باعث شد تا روند صعودی ادامه پیدا کند .

برای ادامه روند صعودی میبایست مقاومت های 25 و 35 دلار را بشکند و این مقاومت هارا تبدیل به ناحیه حمایتی کند .

در صورت شکست روند صعودی و از دست دادن ناحیه حمایتی میتواند تا 13 و حتی 11 دلار نزول کند .

ارز cake نشان داده است که وابستگی زیادی به بیت کوین دارد و در صورت ادامه روند بیت کوین میتواند به سقف خود برسد و با حمایت خریداران به تارگت جدیدی نزدیک شود .

پیش بینی PancakeSwap

پیش بینی و آینده قیمت ارز cake

قیمت PancakeSwap در سال 2021 از 8.40 دلار شروع شد. امروز ، PancakeSwap با قیمت 22.93 دلار معامله شد .
بنابراین قیمت از ابتدای سال 173 درصد افزایش یافت.
 قیمت پیش بینی شده PancakeSwap در پایان 2021 27.24 دلار میباشد .
 و سال به سال +224 درصد تغییر می کند.
با توجه به امکان اصلاح در نیمه اول سال 2022 ، قیمت PancakeSwap میتواند به 24.22 دلار کاهش یابد. 
در نیمه دوم ، قیمت 6.47 دلار اضافه می شود و سال را در 30.69 دلار می بندد ، که 34 درصد رشد نسبت به قیمت فعلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *