پیشبینی و آینده قیمت AAVE/رشد چشمگیر AAVE در 3 ماه آینده

  • 27 شهریور 1400
aave 1

ارز دیجیتال (AAVE) ، رمزارزی که با هدف وام دادن و وام گرفتن از رمز ها تلاش می کند تا با ایجاد یک زیرساخت شفاف و منبع باز بتواند خدمات جامعی را به کاربران خود ارائه دهد.

آوه یک پروتکل مالی غیر متمرکز می باشد که سیستم عملکردش به این گونه می باشد که وام دهندگان، دارایی و سرمایه های دیجیتال خود را در شبکه نقدینگی  آوه واریز می کند و به این ترتیب برای خودش سود آوری می کند.

از سوی دیگر وام گیرندگان شبکه آوه نیز با دریافت وام از این سیستم و شبکه به دریافت وجه وام می پردازند و رمزارز خود را به عنوان وثیقه قرار می دهند.

ویژگی های ارز (Aave)

Aave یک پلتفرمی بر بستر بلاکچین است که شامل 3 دسته وام دهندگان، وام گیرندگان و تامین کنندگان موجودی می باشد.

روش دریافت وام با وثیقه گذاشتن رمز ارز و یا دریافت سود با وام دادن ارزهای دیجیتالی یک سیستمی  وام دهی همتا به همتا می باشد.

این شرکت یک بستر بزرگ و یک فضای جامعی از نقدینگی فراهم کرده تا افراد بتوانند در این بستر به ارائه وام و یا دریافت وام پردازند وسود خود را از شبکه دریافت کنند.

aave 3

اهداف AAVE

هدف آوه ایجاد یک بازار وام الگوریتمی است که در آن کاربران می توانند دو کار انجام دهند: سرمایه گذاری کردن در استخرها برای ایجاد نقدینگی. این کار به آنها امکان می دهد وام هایی را به کاربران دیگر ارائه دهند و از طریق ارائه دهندگان نقدینگی سود کسب کنند.
ایجاد بستری که توانایی ارائه وام با وثیقه های مختلف، گزینه های وثیقه گذاری و سیاست های عملیاتی را داشته باشد. این امر به منظور سازگاری با نیازهای کاربران و بازارهای مختلف است. عملکرد این دو گزینه ساده است.

اول از همه، اگر می خواهید تأمین کننده نقدینگی باشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که پول خود را در استخرهای AAVE سرمایه گذاری کنید.

به این ترتیب، با هر وام جدیدی که توسط سیستم عامل اعطا می شود، سود ناچیزی کسب خواهید کرد که در نهایت به سود کل سرمایه گذاری شما تبدیل می شود.

معایب آوه AAVE

نکته منفی بهره کم ارائه شده توسط استخرهای آن است که باعث جذابیت کمتر این پروتکل برای سرمایه گذاران شده است. به ویژه برای کسانی که بهره برداری کشاورزی یا استخراج نقدینگی انجام می دهند.

وام های فلش می تواند ابزاری قدرتمند با عملکردهای مختلف باشد، اما در عین حال تهدیدی مهم برای این پروتکل ها است. AAVE یکی از اولین پروتکل هایی است که این توابع را اجرا می کند. 

تحلیل و بررسی ارز آوه (AAVE)

در حال حاظر آوه در قیمت 364 دلار معامله میشود ، حمایت مهمی در محدوده 348 دلار وجود دارد که باعث شده AAVE در روند صعودی خود موندگار باشد و آمادگی کامل برای شکستن سقف تاریخی خودش رو داشته باشد .

آوه برای شکستن رکورد خود میباست مقاومت های 396 و 446 دلار خود را رد کند و در کندل هفتگی بالای محدوده 400 دلار قرار گیرد تا بتواند یک اتفاق جدید را ثبت نماید .

ارز AAVE کملا مطابق با روند بیت کوین حرکت میکند و برای سرمایه گذاری در این ارز روند بیت کوین را هم در نظر بگیرید .

پیش بینی AAVE

پیش بینی و آینده قیمت AAVE

قیمت AAVE در سال 2021 از 88.32 دلار شروع شد. امروز ، AAVE در 364.44 دلار معامله شد.
 بنابراین قیمت از ابتدای سال 313 درصد افزایش یافت ، انتظار می رود قیمت AAVE در پایان 2021 392 دلار باشد .
و سال به سال +344 درصد تغییر کند.
ممکن است بعد از یک روند صعودی قیمت AAVE در نیمه اول سال 2022 ،به 339 دلار کاهش یابد.
و در نیمه دوم ، قیمت به 440 دلار برسد و بعد از آن پیش بینی میشود قیمت در 3 سال آینده حداقل به 700 دلار برسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *