پیشبینی و آینده قیمت EGLD / رشدElrondدر ماه آینده

  • 25 شهریور 1400
EGLD 1

EGLD در اواخر سال 2017 توسط بنیامین و لوسیان مینکو و  لوسیان تودئا به عنوان راه حلی برای حل مشکل مقیاس پذیری بلاکچین، که به نظر آنها اساسی ترین ایراد بلاکچین ها است، تأسیس شد.

ارز دیجیتال الروند (Elrond) یک شبکه بلاکچین جدید است که‌ از طریق مکانیسم الگوریتم اثبات سهام به صورت غیرمتمرکز فعال است. این مکانیسم باعث از بین بردن اتلاف انرژی می‌شود.

بلاکچین Elrond در نظر دارد مشکل مقیاس‌پذیری بلاکچین و ‌هزینه بالای بلاکچین‌های قبلی را برطرف کند؛ همچنین شبکه الروند با تمرکز زیاد بر امنیت، برای اطمینان از مقاومت در برابر مشکلات امنیتی مانند حمله Sybil ساخته شده است. توکن EGLD توکن اختصاصی شبکه ارز دیجیتال Elrond است.

هدف بلاکچین Elrond

Egld بلاکچینی است که به دنبال ارائه بهترین سرعت معاملات و مبادلات اطلاعات با استفاده از سیستم sharding است.

بلاکچین الروند برای دستیابی به سرعت و امنیت بالا، با کمک 2169 گره اعتبارسنج، بلاکچین خود را به 4 شارد مختلف تقسیم می‌کند. سه شارد وظیفه‌ دارند که 5400 تراکنش را در هر ثانیه تأیید کنند و یک شارد باید هماهنگی بین این سه شارد را کنترل و مدیریت کند.

ساختار تطبیقی این بلاکچین بر مبنای حالت معاملات بوده و شبکه این ارز دیجیتال بر اساس فرآیند شاردینگ کار میکند. در حقیقت الروند با این روش می‌تواند میزان مقیاس‌پذیری شبکه را با اضافه کردن یک شارد، درصورتی‌که توان شبکه کاهش پیدا کند، افزایش دهد.

EGLD2

ویژگی های منحصر به فرد EGLD

الروند شبکه خود را برای اقتصاد جدید مجازی، به‌عنوان پلتفرمی که بر روی بلاک چین قرار دارد و برنامه‌های غیرمتمرکز سرمایه‌گذاری را عرضه می‌کند، معرفی کرده است. برتری الروند در مقایسه با سایر پلتفرم‌های ارائه‌شده، میزان مقیاس‌پذیری بلاک چین آن است. این ارز دیجیتال اولین شبکه بلاک چینی است که می‌تواند حالت شبکه و تراکنش‌ها را برحسب شاردینگ ارائه دهد. سازمان الروند قصد دارد، اکوسیستم خود را راه‌اندازی کرده و توکن EGLD را به‌عنوان یک سرمایه باارزش عرضه کند.

شبکه الروند برای دستیابی به این هدف، با کمک 2169 گره اعتبارسنج، بلاک چین خود را به چهار شارد تقسیم می‌کند. سه شارد وظیفه‌ دارند که 5400 تراکنش را در هر ثانیه تأیید کنند و یک شارد باید هماهنگی بین این سه شارد را کنترل و مدیریت کند.

ساختار تطبیقی بلاک چین الروند بر مبنای حالت معاملات بوده و شبکه این ارز دیجیتال بر طبق فرآیند شاردینگ است. در واقع الروند با این کار می‌تواند میزان مقیاس‌پذیری شبکه را با اضافه کردن یک شارد، درصورتی‌که توان شبکه کاهش پیدا کند، افزایش دهد.

مزایای ارز EGLD (الروند)

  1. امنیت بسیار بالای شبکه از طریق پروتکل Proof of Stake تامین می‌شود.
  2. کد بلاک چین الروند منبع باز است.
  3. برای نویسندگان قرارداد هوشمند ۳۰ درصد حق امتیاز در نظر گرفته شده است.
  4. امنیت بالای فناوری اطلاعات (حسابرسی، گواهینامه‌ها)
  5. الروند یکی از قوی‌ترین بلاک چین‌ها بوده و مشکل مقیاس‌پذیری و سرعت را با موازی‌سازی پردازش تراکنش (Adaptive State Sharding) حل می‌کند. بنابراین، سرعت معاملات بالا بوده و مقیاس‌پذیری مطلوبی دارد.
  6. از آنجایی که بلاک چین Elrond از سخت‌افزارهای تجاری در دسترس استفاده می‌کند، در مصرف انرژی صرفه‌جویی دارد.
  7. در طول یک معامله، داده‌های رمزگذاری شده در میلیون‌ها کامپیوتر (Nodes)، ذخیره می‌شوند. با اضافه شدن داده جدید به پروژه، تمام گره‌ها به روز می‌شوند، به این ترتیب هر گره در هر زمان تمام داده‌ها را دربرمی‌گیرد. همچنین فرایند رمزگذاری این اطمینان را می‌دهد که داده‌ها هرگز دستکاری نمی‌شوند.
  8. الروند حداقل میزان هزینه معاملات را به کاربران ارائه می‌دهد. هزینه‌های معاملاتی کم پیش‌نیاز سازگاری پروژه‌های بلاک چین برای بازار انبوه و در عین حال تضمین رقابت‌پذیری است. با ارائه هزینه‌های معاملاتی ناچیز، الروند در مقایسه با راه‌حل‌های پرداخت معمولی پیشرو است.

تحلیل و بررسی ارز EGLD

الروند در حمایت مهمی قرار دارد و در حال حاظر در محدود سقف تاریخی اش به سر میبرد ، میتوان انتظار یک پامپ فوق العاده را از این ارز داشت و تا وقتی که کندل ماهانه بالای 210 حفظ بشود میتوان به صعود و پامپ خوشبین بود .

اما در صورت اصلاح و شکستن ناحیه حمایتی 217 دلاری EGLD شکست بزرگی میخورد و محتمل است تا حدود 159 و حتی 113 هم سقوط کند .

در حال حاظر بازار روند صعودی دارد و برای سرمایه گذاری بهترین روش ورود پله ای میباشد که میتوانید با خیالی راحت سرمایه گذاری نمایید .

پیشبینی EGLD

پیش بینی و آینده قیمت EGLD

در حال حاظر EGLD در بالاترین سطح خود قرار دارد و انتظار میرود رشد قابل توجهی داشته باشد در پایان 2021 انتظار میرود تا 345 دلار پیش روی داشته باشد .

اگر این روند صعودی ادامه یابد ، EGLD تا پایان سال 2022 به 450 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 500 دلار را نشان می دهد. سپس صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود و ممکن است اصلاح های کوچکی داشته باشد .

در آینده ، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 450 دلار می رسد ، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده ای نزدیک امکان پذیر است و آینده ارز دیجیتال الروند را روشن میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *