پیش بینی و آینده قیمت FTX TOKEN/ ارز FTT آماده رسیدن به 100 دلار

  • 24 شهریور 1400
ftt1

FTX یکی از صرافی های فعال در حوزه ی رمز ارزها می باشد که توسط Alameda Research پشتیبانی می شود. صرافی FTX از نظر حجم معاملاتی در میان پنج صرافی اصلی قرار دارد.

بایننس، که از صرافی های برجسته ارزهای دیجیتال می باشد در دسامبر 2019 مبلغ زیادی را در FTX سرمایه گذاری کرده است. این موضوع نشانگر این است که این پلتفرم معاملاتی امیدوار کننده و قابل اعتماد می باشد.

ارز دیجیتال اف تی ایکس، توکنی است که توسط پلتفرم معاملاتی FTX ارائه شده است. به گونه ای که این ارز دیجیتال به عنوان عضو اصلی پلتفرم FTX شناخته می شود. ارز دیجیتال FTT، یک توکن ارائه شده براساس استاندارد ERC-20 است. 

کاربردی که این ارز دیجیتال FTT دارد، بیشتر برای تخفیف در کارمزد معاملات مورد استفاده قرار می گیرد. در اصل افرادی که اقدام به خرید ارز دیجیتال FTT، می کنند در کارمزدهای آنها تخفیف اعمال می شود.

ویژگی های FTT

از آنجایی که صرافی FTX، توسط Almeda Research حمایت می شود، این مزیت موجب می شود که از این ارز دیجیتال به عنوان یک پلتفرم تجاری پیشرو برای ارزهای دیجیتال استفاده شود. به علاوه به عنوان بزرگترین منبع نقدینگی برای ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد. البته می توان گفت که پلتفرم ارز دیجیتال FTT، از جمله پلتفرم هایی است که توسط افراد متخصص پشتیبانی و حمایت می شود و البته توسط همان افراد متخصص نیز ساخته می شود. 

ftt3

هدف و جایگاه اصلی FTT

یکی از اهداف پلتفرم معاملاتی FTX این است که به عنوان یک پلتفرم معاملاتی متمرکز در آینده شناخته شود و هیچگونه تاریخ مشخصی برای راه اندازی پلتفرم معاملاتی متمرکز وجود ندارد.

با توجه به اینکه رمز ارز FTT برای خرید در این پلتفرم قرار می گیرد و رمز ارز پلتفرم FTX می باشد، پیش بینی می شود با راه اندازی این پلتفرم متمرکز تقاضا برای این رمز ارز افزایش یابد.

پروژه و برنامه های FTX TOKEN

پرداخت کارمزد با FTX Token

تخفیف در کارمزد معاملات یکی از انتظاراتی است که از صرافی ها وجود دارد. بنابراین معامله گران برای خرید توکن های FTX Token این تخفیف ها را دریافت می کنند تا هزینه معاملات آنها کاهش یابد و به معامله بیشتر ترغیب شوند. کارمزد معاملات، بسته به میزان ارز FTT محاسبه شده و از 3 تا 60 درصد هزینه معامله کاهش می یابد.

سودهای همگانی

سودهای همگانی یکی از راه های جلوگیری از بازپرداخت صرافی ها هستند. در صورتی که همۀ کاربران سود کنند، معامله گران به کمک مالی صندوق بیمه در نوسانات بازار نیازی نخواهند داشت. صرافی FTX با وضع قانونی در خصوص افزایش احتمالی استفاده از صندوق بیمه، به هر یک از دارندگان ارز FTT در زمان استفاده از صندوق، پاداش اضافی از صندوق های بیمه می دهد.

سوزاندن توکن FTT

سوزاندن توکن ها یکی از روش های صرافی FTX برای افزایش قیمت ارز دیجیتال FTX Token است. این صرافی از یک سوم کارمزدهای دریافت شده استفاده می کند تا توکن های FTT را بسوزاند و ارزش آنها را افزایش دهد. همچنین سوزاندن توکن ها باعث می شود که تقاضا برای خرید این ارز بیشتر شود. صرافی FTX گفته است تا زمانی که 50 درصد از حجم کل ارز دیجیتال FTX Token سوزانده نشود، از این کار دست نمی کشد.

تحلیل و بررسی ارز FTT

FTT در محدوده حساسی قرار گرفته است و حمایت 59 دلاری باعث شده تا رشد قابل توجهی داشته باشد اما با توجه به روند صودی که دارد به سقف تاریخی خود نزدیک شده و در صورت شکستن مقاومت های 77 و 83 میتواند به سقف جدیدی برسد و رشد قابل توجهی داشته باشد .

پیشبینی و آینده قیمت ارز FTX TOKEN

در یک هفته اخیر نزدیک به 50 درصد رشد داشته که میتواند نکته خوبی باشد برای ادامه روند صعودی ، اما توجه داشته باشید که اصلاحیه هایی هم در FTT رخ میدهد که بهترین روش برای سرمایه گذاری پله ای ورود کردن میباشد .

پیش بینی و آینده قیمت FTT

قیمت FTX Token در سال 2021 از 15.84 دلار شروع شد. امروز ، FTT 68.74 دلار معامله شد ، بنابراین قیمت از ابتدای سال 334 درصد افزایش یافت.
قیمت پیش بینی شده FTT در پایان 2021 130.61 دلار است و ممکن است مدتی ثابت بماند و حتی در همان نواحی اصلاح شود اما پیش بینی میشود در نیمه اول سال 2022 ، قیمت FTT به 135.25 دلار افزایش می یابد. 
در نیمه دوم سال ، قیمت 37.17 دلار اضافه می شود و سال را در 172.42 دلار می بندد ، که +151 درصد رشد نسبت به قیمت فعلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *