ALGO در مرز صعود تاریخی/پیشبینی و آینده قیمت ارز ALGO

  • 23 شهریور 1400
algo 1

الگوراند (Algo) یک بلاک چین با عملکرد بالا است و بر اساس نسل سوم فناوری است که پروتکل گواه اثبات سهام را به همراه عملکرد های شبه تصادفی پیاده سازی می کند. بسیاری این پروژه را نسل سوم بلاک چین می نامند؛ زیرا قادر به حل مشکل معروف مقیاس پذیری است که مدت هاست بیت کوین را آزار می دهد. این پروژه در ضمن حل این مشکل، عدم تمرکز و امنیت خود را نیز حفظ می کند.

الگوراند توسط سیلویو میکالی (Silvio Micali) بنیان گذاری شده که فرد معتبری است و از این منظر در میان دیگر بلاک چین ها اعتبار دارد. عملکرد، امنیت و شفافیت این شبکه غیر متمرکز از بهترین ویژگی های آن هستند. توان تراکنش الگوراند با سیستم های پرداخت سنتی رقابت می کند.

در ژوئن ۲۰۱۹، الگوراند یک عرضه اولیه برگزار کرد و طی آن توانست بیش از ۶۰ میلیون دلار جمع آوری کند و ۲۵ میلیون توکن را بفروشد. البته الگوراند ابراز داشته که این ابتدای کار است و سالانه ۶۰۰ میلیون توکن را به همین شیوه می فروشد. کلا ۱۰ میلیارد توکن ALGO عرضه خواهد شد.

متاسفانه تابستان ۲۰۱۹ برای آنهایی که در این عرضه اولیه شرکت کردند، خوب نبود و قیمت این توکن در سپتامبر به حدودا ۳۹ سنت رسید و کل حجم بازار این توکن به ۱۱۳ میلیون دلار کاهش یافت.

ارز دیجیتال الگوراند همچنین یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های تکنولوژی بلاک‌چین را هدف قرار داده است. این چالش شامل چگونگی ساخت پلتفرمی می‌شود که هم سریع و هم مقیاس ‌پذیر باشد، بدون اینکه غیرمتمرکز بودن را قربانی کند. تیم الگوراند می‌داند که بدون راهکاری مقیاس‌پذیر، راهی برای سازگاری گسترده با ارزهای دیجیتال وجود ندارد.

algo 2

ویژگی های بلک چین ALGORAND

  • اثبات سهام خالص: الگورند از پروتکل اجماع PPoS ساخته‌شده روی توافق بیزانس (Byzantine) بهره می‌برد که بر اساس آن، تاثیر کاربر روی انتخاب یک بلاک جدید به میزان مشارکت (دارایی رمز ارز ALGO کاربر) در این سیستم بستگی دارد.
  • نهایی‌سازی فوری تراکنش‌ها: از آنجایی که تنها یک بلاک می‌تواند آستانه لازم امضاها را جهت تصدیق در یک دوره مشخص داشته باشد، بلاک چین الگورند نیز فورک نمی‌شود.
  • خود انتخابی: تمامی کاربران به‌صورت تصادفی، پنهانی و مستمر جهت شرکت در پروتکل اجماع Algorand انتخاب می‌شوند. بنابراین نه تعدادی کاربر نماینده، و نه یک کمیته ثابت مسئول ایجاد بلاک‌های بلاک چین الگورند است.
  • قابلیت جایگزینی کاربر: شرکت‌کنندگان در هر دوره از انتخاب بلاک، جهت محافظت از شبکه در برابر مهاجمان تعویض می‌شوند. برای هر دور، هر مجموعه از شرکت‌کنندگان به‌صورت تصادفی انتخاب شده و مستقل از شرکت‌کنندگان دوره قبل هستند.

تحلیل ارز ALGO

در حال حاظر در بهترین شرایط خود و حساس ترین حالت خود قرار دارد چرا که با رشد 300 درصدی در 3 ماه اخیر بیانگر این است که این ارز پتانسیل خوبی برای رشد دارد .

باتوجه به رسیدن به سقف تاریخی خود برای روند صعودیش میبایست در کندل هفتگی خود بالای 2.5 دلار ثابت شود تا بتواند به هدف های خود در آینده نزدیک برسد ، توجه داشته باشید برای بلند مدت میتوان به صورت پله ای ورود کرد چراکه ممکن هست اصلاح هایی داشته باشد .

اما در صورت شکست روند صعودی و ایجاد کندل هفتگی در ناحیه 1.5 دلار میتوان انتظار ریزش تا 1 دلار را داشت .

پیش بینی ALGO

پیشبینی و آینده قیمت ALGO

رمز ارز ALGO سال 2021 را با قیمت 0.4914 دلار آغاز کرد و هم‌اکنون در 23شهریور 1400، در محدوده 2.16 دلاری خرید و فروش می‌شود که رشدی 300 درصدی از ابتدای سال میلادی جاری تا کنون را ثبت کرده است. پیش بینی وب‌سایت CoinPriceFocast برای انتهای سال 2021، هدف 3.12 دلار است . پیش بینی این وبسایت برای میانه سال 2022 نیز هدف 3.9 دلار و تا انتهای آن، 4.4 دلار است.

برای سال 2023 تا 2027 نیز این وبسایت هدف 5.96 دلار پیش بینی کرده است. این وبسایت گفته است که در صورت آغاز سال 2023 با رقم 4.8 دلار و صعود به 5.2دلار طی شش ماه و پایان آن در قیمت 5.6دلار، راه برای رسیدن به هدف5.96 دلار هموار خواهد شد.

با وجودی که کل این پیش بینی صعودی و مثبت به نظر می‌رسد، اما از نوسانات بازار نیز نباید غافل شد؛ چراکه همیشه امکان سقوط به دلایل فاندامنتال یا اخبار منفی وجود دارد.

این پیش بینی یک توصیه سرمایه گذاری نیست و همیشه پیش از اقدام به خرید یا فروش رمز ارزهای خود، تحقیقات جامع و کاملی را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *