پیش بینی و آینده قیمت ICP/ رشد 150 درصدی در 2 ماه آینده

  • 23 شهریور 1400
icp3

پروژه ارز دیجیتال ICP توسط دومینیک ویلیامز در سال 2016 راه‌اندازی شد و با توجه به ویژگی‌های جالبی که داشت، خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و حامیان زیادی پیدا کرد.

به همین دلیل مشارکت کنندگان زیادی از اتریوم مبالغی در حدود 121 میلیون دلار برای مشارکت در این طرح سرمایه‌گذاری کردند.

تمامی این تلاش‌ها نیز در سال 2021 به نتیجه نهایی خود رسید و ICP در دامنه عمومی راه‌اندازی شد. در حال حاضر اینترنتت کامپیوتر تبدیل به یک کامپیوتر جهانی غیرمتمرکز شده است و همه کدها و منابع اینترنتی در قسمت دامنه عمومی برای همه منتشر می‌شود.

 رمز ارز ICP توکن ارائه شده پلتفرم اینترنت کامپیوتر است. اینترنت کامپیوتر اولین بلاکچین است که با سرعت وب با ظرفیت نامحدود اجرا می شود.

در واقع این پلتفرم همچنین سومین نوآوری بزرگ در بلاکچین در کنار بیت کوین و اتریم را نشان می دهد. اینترنت کامپیوتر، یک کامپیوتر بلاکچین است که در یک مقیاس هوشمندانه محاسبه و داده ها را اجرا می کند، داده ها را به طور موثر پردازش و ذخیره می کند و چارچوب های نرم افزاری قدرتمندی را به توسعه دهندگان ارائه می دهد.

icp2 1

اهداف و پروژه ی ICP

هدف این ارز دیجیتال گسترش اینترنت عمومی است و نیز می‌توان از آن به منزلۀ بستری برای محاسبه جهان استفاده کرد؛ به گونه‌ای که امروزه اینترنت شبکه‌ای است که همه افراد را به یکدیگر متصل می‌کند؛ اما اشکال کار اینجاست که در حال حاضر در تمامی سیستم‌ها و خدمات از زیرساخت‌های خصوصی استفاده می‌شود.
رشد اصلی ICP مربوط به Chain Key است که در عین حال شامل ده‌ها فناوری پیشرفته از جمله هویت اینترنتی، کلید توزیع نشده بدون تعامل (NI- DKG) و سیستم عصبی شبکه (NNS) می‌شود.

ارز دیجیتال ICP از مجموعه‌ای از پروتکل‌های رمزنگاری شده تشکیل شده است که یکی از مزیت‌های اساسی ارز دیجیتال ICP است و این امکان را به کاربر می‌دهد که یک کلید عمومی داشته باشد؛ در واقع داشتن کلید عمومی یکی از مزیت‌های بزرگی است که به ساعت‌های هوشمند و تلفن‌های همراه این امکان را می‌دهد تا صحت تمامی دارایی‌ها را با استفاده از ارز دیجیتال ICP تأیید کنند؛ در صورتی که این مزیت در بلاکچین‌های سنتی وجود ندارد.

مزایای پروژه ICP

  • مقیاس پذیری بی نهایت
  • دفینیتی ادعا می‌کند که دارای یک سیستم بررسی امنیتی است که از اتریوم بسیار بهتر عمل می‌کند.
  • سازگاری با قراردادهای هوشمند که به واسطه آن دپ ها می‌ توانند بر روی این پلتفرم ساخته شوند
  • تیم بسیار باتجربه و حرفه ای

تحلیل و بررسی ارز ICP

ICP در حال حاظر در قیمت 56 دلار معامله میشود و در حمایت 52 دلار خود به سر میبرد ، این ناحیه یکی از اساسی ترین و مهمترین حمایت های این ارز محسوب میشود و در صورت شکستن این ناحیه میتوان انتظار این را داشت که تا ناحیه 37 و حتی 28 دلار هم معامله شود .

اما در صورت ادامه روند صعودی و شکستن ناحیه مقاومتی 65 و 79 دلاری خود میتواند رکورد جدیدی را برای خود در نظر بگیرد وحتی تا 99 و 110 دلار پیش روی کند .

پیشبینی ارز ICP

پیش بینی و آینده قیمتی ICP

قیمت ICP در سال 2021 از 48.17 دلار شروع شد. امروز ، رایانه اینترنتی با 43.56 دلار معامله شد و در حال حاظر 56 دلار است ، بنابراین قیمت آن از ابتدای سال تا به امروز نوسان زیادی را به همراه نداشته . 
پیش بینی قیمت ICP در پایان سال 2021 64.71 دلار است  و سال به سال +34 درصد تغییر می کند.
انتظار میرود در نیمه اول سال 2022 ، قیمت ICP به 74.14 دلار افزایش می یابد. در نیمه دوم ، قیمت 22.24 دلار اضافه می شود و سال را در 96.38 دلار می بندد ، که نسبت به قیمت فعلی حدود %121رشد خواهد داشت .
به طور کلی ارز ICP پروژه ای قدرتمند میباشد که نوسانات زیادی را به همراه ندارد و میتوان بسیار مطمعن و پله ای در این پروژه سرمایه گذاری نمود . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *