آیا ارز LINK صد دلار را میبیند ؟/بررسی و پیش بینی ChainLink

  • 22 شهریور 1400
LINK 1

چین لینک یا Chainlink یک شبکه اوراکل غیر متمرکز و ارز دیجیتال است که داده های دنیای واقعی را برای بلاکچین ها فراهم می کند.

چین لینک یک پروژه بلاک چین است که با هدف ایجاد پلی بین خدماتی نظیر پی پال و ویزا ، بانک هایی نظیر HSBC و والزفارگو و بلاکچین هایی نظیر اتریوم ، بیت کوین (و تتر) و هایپرلجر ایجاد شده است و تلاش می کند تا با استفاده از اوراکل ها (oracle) گپ بین قراردادهای هوشمند در بلاکچین و کاربردهای دنیای واقعی را که اصولا تمایل دارند خارج از بلاکچین قراربگیرند را ببندد.

مزایای چین لینک (LINK)

چین لینک به دلیل پشتیبانی از فناوری اوراکل می‌تواند انقلابی بزرگ در عرصه‌های اقتصادی و صنعتی ایجاد کند.

  • با وجود اینکه چین لینک در عرض 1 سال 105 درصد رشد قیمت داشته است، ولی بسیاری از کارشناسان معتقدند که این ارز دیجیتال هنوز امکان پیشرفت و افزایش قیمت  زیادی دارد. 
  • پروژه چین لینک می‌تواند با بلاکچین‌های مختلف تعامل داشته باشد.
  • تیم پشتیبانی و توسعه چین لینک مجموعه‌ای از افراد متخصص و بسیار فعال هستند.
  • چین لینک هم اکنون با بیش از ۱۵۰ شرکت معتبر همکاری دارد، تعداد این شرکت‌ها هر سال بیشتر می‌شود. 
  • همه می‌توانند به چین لینک دسترسی داشته باشند و داده‌های ثبت شده بر روی آن غیرقابل دستکاری هستند؛ به همین دلیل چین لینک همیشه اطلاعات دقیق و قابل اعتمادی به کاربران خود ارائه می‌کند.
LINK 2

اهداف و پروژه ی چین لینک

قراردادهای هوشمند، قراردادهای از پیش تعریف‌شده‌ای هستند که برای آنالیز شرایط در بلاک چین ایجاد می‌شوند. این قراردادها به‌منظور ارزیابی تصمیم نهایی خود به شرایط و داده‌های مشخصی متکی می‌باشند. ازآنجایی‌که قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاک چین هستند، هر دو قابل تائید و تغییرناپذیر هستند. به این معنا که هیچ فردی نمی‌تواند آن‌ها را حذف و یا اصلاح کند.

بااین‌حال برنامه قراردادهای هوشمند شاهد محدودیت‌هایی است که بر اساس آن‌ها این قراردادها به داده‌هایی فراتر از بلاک چین وابسته هستند. این همان نقطه‌ای است که بر اساس آن باید داده‌های خارج از زنجیره به فرمت درون زنجیره‌ای ترجمه شوند. به دلیل تفاوت زبان داخل و خارج زنجیره پیوند منابع داده‌های خارجی با قراردادهای هوشمند دشواراست.

بلاک چین chainlink ابداع شد تا این شکاف را طریق یک شبکه غیرمتمرکز اوراکل‌ برطرف کند. اوراکل‌ به‌عنوان میان‌افزار عمل کرده و داده‌ها را از منابع خارجی به زبانی که قراردادهای هوشمند داخلی آن‌ها را درک ‌می‌کنند، ترجمه کند.

تحلیل و بررسی ارز LINK

پاییز 2018 آغاز رشد قیمت کوین لینک بود.

در این سال چین لینک با یک بازار گاوی مواجه شد و چین لینک نیز مثل بسیاری از آلت کوین‌ها در اوج ارزش قیمت خود بودند.

پس از آن، روند نزولی عظیمی در بازار ایجاد شد که موجب خارج شدن میلیون‌ها دلار از بازار رمزارزها شد.

با این حال آینده ارز دیجیتال چین لینک نشان داد که این مسئله موقتی است.

همۀ کوین‌هایی که همزمان با چین لینک راه‌اندازی شده بودند، به کاهش قیمت ادامه دادند اما رشد چین لینک مثبت شد.

سال 2019 برای رمزارز چین لینک بسیار خوب شروع شد.

قیمت هر رمزارز چین لینک در تاریخ 1 ژانویه 2019، 0.3 دلار بود. این نرخ در ماه مه شروع به رشد کرد و در 25 مه 2019 با قیمت 1.13 دلار به بالاترین حد خود رسید.

قیمت چین لینک (LINK) در سال 2020 رشد داشت و پایان ماه دسامبر با رقم 11.37 دلار به پایان رسید.

در بالاترین و سقف تاریخی LINK عدد 52.4 دلار دیده میشود ، که این نشان دهنده این است که CHAINLINK قدرت پامپ طوفانی و غیر قابل انتظار را دارد و میتوان حساب ویژه ای روی این ارز باز کرد .

لینک در حال حاظر در قیمت 25 تا 26 دلار معامله میشود و در مهمترین نقطه حمایتی آن که 20 دلار محسوب میشود ، حمایت بسیار زیادی صورت میگیرد و در صورت شکستن این حمایت میتوان این ارز را تا 14 دلار و حتی 9 دلار مشاهده نمود .

اما در ناحیه مقاومتی آن 30 و 36 دلار هستند که در صورت روند صعودی و تثبیت در 36 دلار میتوان انتظار اتفاقات بسیار خوبی برای این ارز باشیم .

LINK 3

آینده و پیشبینی ارز LINK

آینده این شبکه و توکن آن را می‌توان از فرایند توسعه همکاری‌‎های آن با نهادهای مالی مختلف پیش‌بینی کرد. در دورانی که چین لینک عرضه شده است، همواره این روند رو به گسترش بوده است و شاید نقطه عطف آن همکاری چین لینک با سیستم بانکداری سوئیفت (SWIFT) بوده است.

شرکت قراردادهوشمند SmartContract با استفاده از شبکه چین لینک، یک الگوریتم اثبات مفهوم را برای سوئیفت توسعه داد و پس از آن چین لینک با استفاده از این الگوریتم با مجموعه‌ای از بانک‌‎های بزرگ وارد همکاری شد.

پیش‌بینی‌های برخی سایت‌های معتبر نشان می‌دهد توکن لینک ظرفیت رشد زیادی را در آینده دارد.

پیش بینی والت ‌اینوستور (Wallet Investor)از قیمت آینده ارز دیجیتال چین لینک در پنج سال آینده، 140دلار است. دیجیتال کوین (DigitalCoin) احتمال می‌دهد که چین لینک در سال 2022 تا 68 دلار رشد کند.
سایت تریدینگ ‌بیست نیز پیش‌بینی کرده است قیمت چین لینک احتمالاً تا پایان سال ۲۰۲۳ به حدود 86 دلار برسد.
پیش‌بینی Crypto Rating، احتمال افزایش ۳۰۰ درصدی چین لینک در دو سال و پیش‌بینی سایت Coinpedia، رسیدن قیمت چین لینک به ۴۸ دلار در آینده نزدیک است.

پیش بینی LINK

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *