معرفی صرافی ارزیف/ آموزش کامل صرافی ارزیف

  • 21 شهریور 1400
۱

به طور حتم اپلیکیشن‌ها و سایت‌های بسیاری در دنیا و حتی داخل کشور در ارتباط با حوزه رمز ارزها وجود دارند. پلتفرم‌هایی که به واسطه پیشرفت روزافزون صنعت کریپتوکارنسی، علاقه‌مندان بی‌شماری پیدا کرده‌اند. اما در این بین اکثریت قریب به اتفاق این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها بر مبنای معاملات ساده شکل گرفته‌اند و بسیار کم می‌توان مواردی را یافت که ویژگی‌های اختصاصی و رابط کاربری منحصر‌به‌فردی را تولید کنند.

یکی از این صرافی های ارز دیجیتال که با ایجاد یک پلتفرم حرفه ای به این موضوع پرداخته ارزیف میباشد ،که در ادامه به بررسی کامل صرافی ارزیف خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب :

۱. معرفی صرافی ارزیف

۲. چگونگی و نحوه  فعالیت  در صرافی ارزیف

        ۲.۱.آموزش ثبت نام در صرافی ارزیف

۲.۲.آموزش احراز هویت در صرافی ارزیف

۳.نحوه ی خرید و فروش در صرافی ارزیف

             ۳.۱.خرید ارز دیجیتال از ارزیف

             ۳.۲. فروش ارز دیجیتال در ارزیف

۴. مزایا و معایب صرافی ارزیف

        ۴.۱. مزایای صرافی ارزیف

        ۴.۲. معایب صرافی ارزیف

۵. جمع بندی

۶. دیدگاه کاربران در مورد صرافی ارزیف

۷.صرافی برتر از دیدگاه فارسی کریپتو

۱. معرفی صرافی ارزیف

مجموعه ارزیف تشکیل یافته از متخصصان دنیای فناوری اطلاعات با بدنه بسیار قوی در بخش مدیریت، بازاریابی و فروش میباشد که یک تیم فنی مجرب برنامه نویسی و امنیت شبکه با استفاده از تجربه اساتید درزمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال داخلی و خارجی آن‌ها را همراهی می‌کنند.

در ارزیف برای آنکه کاربران با خیالی آسوده به خرید و فروش بپردازند، ارزهای دیجیتال هر فرد در کیف پول سخت‌افزاری با شماره حساب اختصاصی وی نگهداری خواهد شد.

در ادامه به آموزش کامل صرافی ارزیف میپردازیم .

۲

۲. چگونگی و نحوه فعالیت در صرافی ارزیف

برای اسفاده بهتر از امکانات و خدمات صرافی ارزیف میبایست در وهله اول در این سایت ثبت نام نمایید تا بتوانید به طور کامل از امکانات این صرافی بهره ببرید و ثبت سفارش انجام دهید .

۲.۱.آموزش ثبت نام در صرافی ارزیف

با استفاده از شماره تلفن همراه خود و دریافت کد فعال‌سازی، اولین مرحله ثبت نام انجام می‌شود.

پس از آن اطلاعات دیگری چون شماره ملی، کارت بانکی به همراه ایمیل نیز خواسته می‌شود.

همچنین شما می‌توانید یک نام کاربری دلخواه و آواتار اختصاصی نیز داشته باشید تا در معاملات، امضای منحصربه‌فردتان باشد.

۳

۲.۲.آموزش احراز هویت در صرافی ارزیف

بعد از ثبت نام در صرافی ارزیف میبایست برای استفاده بهتر و بدون محدودیت ، اطلاعات مورد نیاز در سطوح کاربری مختلف را کامل نمایید تا بتوانید به راحتی ثبت سفارش انجام دهید .

سطوح کاربری در ارزیف :

سطح مسی: کاربر تنها قادر به مشاهده برخی از امکانات اپلیکیشن است، پرداخت و برداشت، کیف پول‌ها و بخش معاملات برای وی قابل دسترس نیست.

سطح برنزی: پس از تکمیل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره ملی و اطلاعات حساب خودتان، قادر به پرداخت ریالی تا سقف یک میلیون تومان در هفته و پرداخت و فروش کوین بدون محدودیت خواهید شد.

برداشت روزانه هم تا سقف ۵۰ میلیون تومان (مجموع ریال و کوین) مجاز است.

سطح نقره‌ای: با تکمیل آدرس، تلفن ثابت، تاریخ تولد و فرستادن تصویر احراز هویت وارد سطح نقره‌ای خواهید شد. پرداخت روزانه تا ۱۰۰ میلیون تومان (از طریق دو کارت شتابی) و برداشت تا ۲۰۰ میلیون تومان (مجموع ریال و کوین) امکان پذیر می‌شود.

سطح طلایی: کاربران نقره‌ای پس از ۳۰ روز فعالیت و انجام حداقل ۵۰۰ میلیون تومان معامله، وارد سطح طلایی می‌شوند. این کاربران بایستی قرارداد شروط استفاده از خدمات ارزیف را به‌صورت حضوری امضا نمایند. در این سطح، می‌توانید تا مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان روزانه پرداخت کرده (به‌صورت شتابی و بانکی) و سقف برداشت روزانه تا یک میلیارد تومان (مجموع ریال و کوین) افزایش می‌یابد.

بعد از ثبت نام وارد حساب کاربری شده و در هر سطحی که تمایل دارید میتوانید فعالیت نمایید و از امکانات سایت بهره ببرید .

۳.نحوه ی خرید و فروش در صرافی ارزیف

برای خرید و فروش در صرافی ارزیف میتوانید در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کامل به آموزش ثبت سفارش در صرافی ارزیف بپردازیم .

۳.۱.خرید ارز دیجیتال از ارزیف

برای خرید ارز دیجیتال در ارزیف به 2 روش میتوانید ثبت سفارش انجام دهید :

خرید فوری و آنی – خرید سفارشی با قیمت مدنظر

در خرید فوری، معامله ارزی که می‌خواهید تهیه کنید، به‌صورت خودکار از پایین‌ترین پیشنهاد فروش توسط سیستم برای شما انجام می‌شود. بدین ترتیب ریال از حساب شما کسر شده و معادل آن، ارز دیجیتال به کیف پول‌تان افزوده خواهد شد. اما در خرید سفارشی پیشنهاد شما در صفحه معاملات درج می‌شود تا اگر فروشنده‌ای با قیمت مدنظر شما تصمیم به فروش ارز خودش گرفت، آن را به شما بفروشد. در چنین مدلی از خرید، تنها زمانی پول از کیف پول‌تان برداشت می‌شود که معامله صورت بگیرد و در صورت تمایل می‌توانید پیشنهاد خرید خودتان را لغو کرده و حتی درخواست برداشت پول به حساب بانکی‌تان را بدهید.

۴

۳.۲. فروش ارز دیجیتال در ارزیف

برای فروش ارز دیجیتال در ارزیف همانند ثبت خرید میتوانید به 2 صورت ثبت سفارش نمایید .

فروش فوری – فروش با قیمت سفارشی

در فروش فوری، ارزی که می‌خواهید بفروشید، به‌صورت خودکار از بالاترین پیشنهاد فروش توسط سیستم برای شما انجام می‌شود. بدین ترتیب ارزدیجیتال از کیف پول شما کسر شده و معادل آن، ریال به کیف پول‌تان افزوده خواهد شد. اما در فروش سفارشی پیشنهاد شما در صفحه معاملات درج می‌شود تا اگر خریداری با قیمت مدنظر شما تصمیم به خرید ارز دیجیتال‌تان گرفت، آن را از شما تهیه کند. در چنین مدلی از فروش، تنها زمانی ارز دیجیتال از کیف پول‌تان برداشت می‌شود که معامله صورت بگیرد و در صورت تمایل می‌توانید پیشنهاد فروش خودتان را لغو کرده و حتی درخواست برداشت ارز دیجیتال به یک کیف پول دیگر بدهید.

۴. مزایا و معایب صرافی ارزیف

گروه فارسی کریپتو برای بررسی و انتخاب دقیق تر صرافی برای کاربران عزیز به مزایا و معایب صرافی ارزیف پرداخته است تا بتوانید به طور دقیق صرافی مدنظرتان را انتخاب نمایید .

در ادامه به بررسی مزایا و معایب صرافی ارزیف میپردازیم.

۴.۱. مزایای صرافی ارزیف


مدیریت ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال محبوب را بخرید و بفروشید ، آنها را در یک جا مدیریت کنید.

خریدهای هوشمندانه

با برنامه ریزی برای خرید روزانه ، هفتگی یا ماهانه ، در ارزهای دیجیتال به آرامی سرمایه گذاری کنید.

امنیت

برای امنیت بیشتر، وجوه در ولت های سخت افزاری ذخیره می شوند که به همین دلیل از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

برنامه های تلفن همراه

با اپلیکیشن‌های موبایلی ارزیف برای Android و iOS درهمه جا آنلاین بمانید و از معاملات خود لذت ببرید.

۴.۲. معایب صرافی ارزیف

کارمزد بالا نسبت به صرافی های برتر

کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها در مجموع کم‌تر از ۱۰ میلیون تومان است، ۰.۴ درصد کارمزد می‌دهند کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان است، ۰.۳۵ درصد کارمزد می‌دهند کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان است، ۰.۳ درصد کارمزد می‌دهند کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان است، ۰.۲۵ درصد کارمزد می‌دهند کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان است، ۰.۲ درصد کارمزد می‌دهند کاربرانی که حجم معاملات آن‌ها بیش از ۵۰۰ میلیون تومان است، ۰.۱۵ درصد کارمزد می‌دهند.

نرخ های بالا

ارز های پر طرفدار مانند تتر با نرخ بالاتری نسبت به صرافی های دیگر معامله میشود .

پشتیبانی ضعیف

محدودیت در خرید و فروش

۵

۵. جمع بندی

به طور کلی صرافی ارزیف با ایجاد یک پلتفرم دقیق و حرفه ای توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند و انتظارات ممکن را براورده سازد اما با توجه به اینکه این صرافی در مدت زمان کوتاهی شروع به کار کرده با حجم پایین معاملات روبرو میباشد و در بخش پشتیبانی هم نتوانسته به طور منظم و آنی پاسخگوی کاربرانش باشد.

برای انتخاب یک صرافی معتبر و امن میبایست تمامی جوانب را در نظر گرفت تا با خیالی آسوده معامله نمایید و هیچ گونه ریسکی برای کاربر نداشته باشد .

برای ورود به صرافی ارزیف میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

ورود به صرافی ارزدیجیتال ارزیف

۶. دیدگاه کاربران در مورد صرافی ارزیف

  • بسیار صرافی مسخره ایی هست ، هر زمانی که خواستم خرید کنم با محدودیت سایت مواجه شدم و خداروشکر پشتیبانی این سایت هم هیچ وقت در دسترس نیست .
  • به نسبت صرافی های دیگر قیمت های خوبی داره و راحت میشه تو اپلیکیشن سایت معامله کرد .
  • واقعا کارمزدشون بالاست و برای واریز وجه خیلی طول میدن و کلا انگار این صرافی کارمند به اندازه کافی نداره ، چون با سرعت تو کار بیگانن

۷.صرافی برتر از دیدگاه فارسی کریپتو

صرافی تترلند برترین صرافی در خرید ارز دیجیتال و تتر میباشد ، به راحتی با اپلیکیشن تترلند میتوانید خرید و فروش نمایید .

برای ورود به صرافی تترلند کافیست از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

ورود به صرافی تترلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *