پامپ ارز DYDX تا اصلاح آن بعد از لیست شدن در بایننس

  • 20 شهریور 1400
دکس

رمزارز dYdX، یک ارز دیجیتال Defi (سیستم مالی غیر متمرکز) است که در سال 2021 به بازار جهانی وارد شد و هدف آن حذف واسط ها و سازمان های متمرکز در دنیای مالی است. این ارز در پلتفرم اتریوم ساخته شده است.

رمزارز dYdX با ارزش 681,027,781 دلار، توانسته است 0.03 درصد از سهم بازار را تشکیل دهد و در رتبه 221 ارزهای دیجیتال قرار گیرد. امروز dYdX، در 97 مارکت معامله شد.

این ارز هم اکنون با قیمت 12.23 دلار (346,500 تومان) در 22 صرافی بین المللی در حال معامله است که می توان برترین آن ها را بایننس، هیوبی، FTX، کوکوین و گیت نام برد.

پروژه و اهداف dydx

  • حمایت و تامین مالی فعالیتها و پروژههای تحقیق و توسعه مناسب
  • ترویج و آموزش عمومی در مورد اکوسیستم و یا پروتکل لایه 2 dYdX
  • صدور ، دریافت ، هزینه و نگهداری دارایی های دیجیتالی (بدون فعالیت تجاری معامله گری)
  • قراردادهای هوشمند حکمرانی را مستقر میکند .
  • مشارکت با مشاغل مختلف ، شرکا ، بانک ها ، تنظیم کننده ها ، مقامات و سایر اشخاص ثالث به نفع اکوسیستم
  • مشارکتهای دریافتی را توزیع میکند .
  • نگهداری یا اعطای علائم تجاری ، حق چاپ و سایر حقوق یا مجوزهای مالکیت معنوی سازماندهی کنفرانس ها و رویدادهای دیگر که از اکوسیستم ویا پروتکل لایه 2 dYdX پشتیبانی و ارتقاء می بخشد.
  • باعث ارتقاء کلیه مشاغل و یا انجام کلیه معاملات و اقدامات لازم شده است .
دکس ۳

تحلیل ارز dydx

این ارز بعد از لیست شدن در صرافی بایننس اصلاحیه قابل توجهی داشت و تقریبا 25 درصد کاهش قیمت را به همراه داشت ، اما با توجه به لیست شدن در صرافی های معتبر و حمایت سرمایه گذاران قدرتمند میتوان این ارز را برای سرمایه گذاری بلند مدت انتخاب کرد.

با توجه به اینکه این ارز تازه لیست شده نمیتوان تحلیل تکنیکال خاصی برای این ارز در نظر گرفت اما با توجه به روند کندل های شکل گرفته میتوان نتیجه گرفت که در ابتدا رشد این ارز تحت تاثیر بیت کوین میباشد و در صورت صعودی بودن بازار این ارز میتواند رشد و پامپ قابل توجهی داشته باشد .

پیشبینی و آینده ارز dydx

با توجه به اهداف پیش روی dydx و ایجاد پلتفرم معاملاتی متفاوت نسبت به صرافی های ارز های دیجیتال میتوان انتظار رشد قابل توجه توکن dydx را داشت.

برای سرمایه گذاری در این ارز میتوان به صورت پله ای ورود کرد چرا که امکان اصلاح بعد از لیست شدن در روز های آتی میباشد و بعد از آن رشد منطقی را از این ارز داشت .

پیش بینی DYDX

تحلیگر ها و سرمایه گذاران این ارز ، آینده ی خوبی برای این پروژه متصور هستند و این انتظار را دارند که این ارز تا پایان سال میلادی به تارگت 100 دلار برسد و بعد از مدتی در آن ناحیه رنج بزند تا برای هدف های بالاتری برنامه ریزی کند .

به طور کلی میتوان dydx را یکی از بهترین ارز ها برای سرمایه گذاری بلند مدت دانست چراکه dydx در ابتدای راه قرار دارد و اتفاقای خوبی قرار است برای این ارز بیوفتد .

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *