پیشبینی قیمت ONE (HarMony) / آینده ارز وان هارمونی

  • 15 شهریور 1400
۱

در ماه می سال 2019 میلادی،توکن جدید به نام (ONE) در بایننس اکسچینج عرضه شد.

این توکن مربوط به رمز ارز هارمونی بود و با هدف ارائه یک پلتفرم نامتمرکز که بتواند مشکلات تمرکززدایی و مقیاس‌پذیری را حل کند، فعالیت خود را آغاز نمود.

پس از آن هم توسعه این پروژه با محوریت تمرکز زدایی در مقیاس و نیز ایجاد تمرکز در انتقال داده شکل گرفت؛ همچنین طرح ایجاد بازارهایی برای توکن‌های غیرقابل تعویض و قابل تعویض اهمیت یافت.

این پلتفرم سعی دارد افزایش سرعت و کاهش کارمزد انتقالات را در برنامه کاری خود قرار دهد. هارمونی می‌تواند چارچوبی برای اقتصاد نامتمرکز باشد.

به طور کلی توکن وان ONE در پلتفرم هارمونی برای برقراری سه عملکرد زیر در پروتکل طراحی شده است:

1.توکن وان ONE به عنوان مدل اجماع EPoS استفاده می شود و به دارندگان سهام اجازه می دهد تا پاداش بلوک و کارمزدهای معامله را بدست آورند.

2.توکن وان ONE برای کارمزدهای معاملات، کارمزدهای GAS و کارمزدهای ذخیره سازی پرداخت می شود.

3. توکن وان ONE در حاکمیت پروتکل با استفاده از دادن حق رای به دارندگان توکن مورد استفاده قرار می گیرد

ویژگی های ارز وان هارمونی

شبکه اصلی هارمونی با تمرکز بر سرعت پردازش و اعتبارسنجی، انقلابی در ایجاد بلوک برپا می کند. با معرفی فرآیند شاردینگ، این پلتفرم بار اعتبارسنجی نود را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. به طور کلی از جمله ویژگی هایی که این پلتفرم دارا می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. یکی از ویژگی هایی که هارمونی داراست می توان به ظهور اقتصادهای غیرمتمرکز و مطمئن اشاره کرد.
  2. از دیگر ویژگی ها غیرمتمرکزسازی و مقیاس پذیری با هدف حفظ امنیت است.
  3. به علاوه این پلتفرم زیر ساخت Open Source را برای داده های جهان ارائه می دهد.
۲

اهداف ارز one harmony

یکی از اهدافی که پلتفرم هارمونی بسیار بر روی ان تمرکز دارد افزایش مقیاس پذیری و تمرکززدایی است.

در واقع تیم بنیانگذاری هارمونی قصد دارد تا پلتفرمی را ارائه دهد که در این زمینه نسبت به پلتفرم های دیگر بهتر باشد.

از دیگر اهدافی که پلتفرم هارمونی دارا می باشد می توان به از بین بردن محدودیت ها برای تبدیل توکن ها به یکدیگر اشاره کرد. به عبارتی این هدف مربوط به مقیاس پذیری است و پلتفرم هارمونی سعی کرده است با ارائه لایه هایی برای اجماع مشکل مقیاس پذیری را حل نماید.

به علاوه هارمونی سعی بر این دارد تا تراکنش های بیشتری را نسبت به پلتفرم های دیگر ارائه دهد. در واقع تحقق این هدف می تواند پلتفرم هارمونی را نسبت به دیگر پلتفرم ها متفاوت نشان دهد.

پلتفرم هارمونی قصد دارد تا با استفاده از یک روش اجماع سرعت و مصرف انرژی را بهبود بخشد. این پلتفرم از پروتکل FBFT استفاده می نماید که برای پردازش تراکنش ها و مقیاس پذیری مورد استفاده قرار گرفته است.

تحلیل ارز one (harmony)

هارمونی Harmony (ONE) پروژه‌ای است که همه انتظار داشتند رشد چشمگیری را در میان هیاهوی (عرضه اولیه صرافی IEO (Initial Exchange Offering بایننس در سال ۲۰۱۹ تجربه کند. با این همه، هارمونی ONE به جای سال ۲۰۱۹ در سال ۲۰۲۱ همه سرمایه‌گذارانش متعجب ساخت. قیمت Harmony (ONE) در مارس امسال ۲۰۲۱ رشد دیوانه‌ واری را تجربه کرد.

از اواخر سال ۲۰۲۰ تا مارس ۲۰۲۱ (حدود ۴ ماه) حجم معاملات هارمونی USD افزایش چشمگیری داشته است. به طوری که تا ۲۲ مارس ۲۰۲۱، قیمت Harmony (ONE) بیش از ۴۷۰۰ درصد رشد شارپی را بدون هیچ اصلاح قیمتی تجربه کرده بود.
به دلیل رشد شارپی و عمودی ماه گذشته، از اواخر ماه مارس و اوایل ماه آپریل Harmony (ONE) وارد اصلاح قیمتی شد.

اکنون قیمت one در ناحیه0.11 میباشد و در بازده یک ساله میتوان این ارز را در محدوده 0.8 و حتی 1 دلار مشاهده نمود .

پیش بینی ONE

آینده ارز دیجیتال one

پلتفرم هارمونی به کاربران قول می‌دهد تا به اکوسیستمی دسترسی پیدا کنند که بتوانند در بازارهای دیگر نیز از آن استفاده کنند.

آن‌ها با تمرکز بر اشتراک داده‌های بازارهای غیر متمرکز، ردیابی زنجیره تامین، تبادل آگهی، سیستم‌های رتبه بندی اعتباری و بازی ها این کار را انجام خواهند داد.

این پلتفرم چون پلتفرمی نوپاست تلاش می‌کند تا به اهداف بلند مدتی دست یابد که به شرح زیر است:

یکی از اهداف این پلتفرم این است که بتواند محدودیت‌های ساختاری ارزهای دیجیتال را کاهش دهد.

آن‌ها برای دسترسی به این مقصود ابتدا باید مقیاس پذیری را رفع نمایند. آن‌ها از فناوری شاردینگ استقبال می‌کنند. به وسیله‌ی این فناوری هم می‌تواند اعتبار سنجی تراکنش و ارتباطات شبکه را افزایش دهند، بلکه بلاک چین را نیز تحت پوشش خود در می‌آورند.

آن‌ها تلاش می‌کنند با کمک چندین لایه متشکل از الگوریتم اجماع، شبکه و سیستم برای بهبود عملکرد، کمک کنند و در کنار آن تمرکز زدایی را نیز حفظ نمایند.

توان عملیاتی بالاتر یکی دیگر از گزینه‌هایی است که این پلتفرم تلاش می‌کند به آن دست یابد. این پلتفرم نمی‌خواهد مانند سایر پلتفرم‌های مبتنی بر اتریوم که با تغییر الگوریتم اجماع و البته از بین بردن یکی از سه‌گانه‌ها که به آن دست یافته‌اند، دست یابند.

آن‌ها عقیده دارند که میزان کل تراکنش باید به صورت خطی افزایش یابد. این افزایش باید به موازات تعداد خرده‌های شاردینگ انجام پذیرد.

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *