پیشبینی ارز گراف (GRT)/تحلیل ارز دیجیتال GRT

  • 11 شهریور 1400
1

ارز دیجیتال گراف و یا GRT یک پروتکل برای جستجوی داده ها برای سیستم هایی مانند اتریوم و IPFS است ، که به بسیاری از برنامه ها در پروژه DeFi و اکوسیستم گسترده تر Web3 نیرو می بخشد .

یک سرویس میزبان وجود دارد که شروع کار با ارز دیجیتال GRT را برای توسعه دهندگان آسان می کند و شبکه غیرمتمرکز در اواخر سال جاری راه اندازی می شود .

این گراف در حال حاضر از شاخص گذاری داده ها در IPFS ، Ethereum و POA پشتیبانی می کند و شبکه هایی بیشتری به زودی ارائه می شوند .

بیش از 3000 زیر گراف برای اپلیکیشن هایی همچون Uniswap ، Synthetix ، Aragon ، Livepeer ، DAOstack ، Decentraland و برنامه های دیگر توسط توسعه دهندگان گسترش یافته است .

در اصل این ارز دیجیتال یک پروتکل شاخص و جهانی API برای سامان دهی داده های بلاک چین و دسترسی آسان به GraphQL می باشد .

ابداع کنندگان ارز گراف

این تیم شامل متخصصانی از بنیاد اتریوم ، OpenZeppelin ، Decentraland و Orchid می باشد .

تیم اولیه بنیان گذاران شامل Yaniv Tal که سرپرست پروژه است و Brandon Remirez محقق گروه و Jannis Pohlmann می باشد .

بنیان گذاران دارای سابقه مهندسی می باشند و 5 تا 8 سال با هم کار کرده اند . تال و رامیرز مهندسی برق را در USC گذرانده اند و با هم در MuleSoft یک شرکت توسعه دهنده API مشغول به کار شدند . این دو با هم در راه اندازی ابزارهای توسعه دهنده مشارکت داشتند و بخش قابل توجهی از مشاغل خود را صرف کار در جهت بهینه سازی API کرده اند .

بنیان گذاران یک چهارچوبی را بر روی یک پایگاه داده تغییر ناپذیر به نام Dotomic پیاده سازی کردند . گراف از این چشم انداز برای ایجاد API های تغییر ناپذیر و دسترسی به داده ها با استفاده از زبان پرسش GraphQL  استفاده کرد .

ویژگی های ارز GRT

از جمله ویژگی های این ارز دیجیتال می توان به وجود زیرساخت های غیر متمرکز اشاره کرد .

برای اطمینان از امنیت اقتصادی شبکه گراف و یکپارچگی داده های مورد پرسش ، شاخص گذاران از نمودار GRT استفاده می کنند .

ارز دیجیتال GRT یک توکن  ERC-20 بر روی بلاک چین اتریوم به شمار می رود که سرمایه گذاران می توانند با استفاده از آن به کسب در آمد بپردازند .

 گراف یک لایه داده در بالای بلاک چین ایجاد کرده است که شاخص گذاران می توانند از گره اتریوم برای اجرای گره و یا نود گراف استفاده کنند و یا می توانند به استفاده از اپراتورهای نود مانند Infura یا Alchemy بپردازند .

اهداف ارز دیجیتال grt

پروژه تست نت (Test net) در اواخر جولای لانچ شد. سپس این پروژه هجوم ثبت نام اپراتورهای بسیاری را شاهد بود که از این میان 200 نود موفق به پیاده‌سازی نودهای گراف شدند.

همچنین هدف بعدی این پروژه، ایجاد و توسعۀ نمایه‌گذاران (Indexers) شخص ثالث و جایگزین‌کردن آنها به جای هاست (Host) قبلی خواهد بود. بعد از آن نیز به غیرمتمرکزسازی کامل شبکۀ خود اقدام می‌کنند.

تیم Graph معتقد است که تمرکز زدایی به تغییر شکل و سازماندهی تعامل و ارتباط انسان‌ها با یکدیگر می‌انجامد. با توجه به اهداف پیش روی این پروژه و در صورت محقق شدن آنها آینده ارز دیجیتال گراف (Graph) روشن به نظر می‌رسد.

تحلیل و بررسی ارز GRT

  • یکی از تحلیلگران برجسته ی بازار با نام Josh Rager در صفحه ی خود به دنبال کنندگانش گفت که باید این توکن را زیر نظر بگیرند. 

” به GRT توجه کنید. این پروژه مکملی از DeFi و یک محصول واقعی می باشد. خیلی از افراد GRT و این حقیقت که Uniswap بر بستر آن کار می کند را نفهمیده اند. این ارز در صرافی های برتر لیست شده است. این امر بسیار ساده است که ما GRT را در میان بزرگترین بازیگران DeFi ببینیم.”

  • GRT در حال حاضر درست زیر سطح مقاومت1دلار معامله می شود. اگر بتواند این ناحیه مقاومت را به سمت پشت و رو کند ، می توانیم شاهد حرکت به سمت 1.2467 دلار ، 1.3750 دلار باشیم. اگر بتوان1 دلار را برای پشتیبانی برگرداند ، می توانیم شاهد حرکت بزرگتری به سمت 1.9 دلار ، 2.4 دلار و 2.8 دلار باشیم.اما در صورت شکست 0.8597 دلار می تواند منجر به کاهش تا0.6341 دلار و 0.5029 دلار شود.
پیش بینی GRT

آینده قیمتی و پیش بینی ارز GRT

 بر اساس گفته های یکی از محققین فعال در حوزه ی علم و فناوری Jarbas Silva ، در ارتباط با آینده این ارز دیجیتال بیان کرده است که با وجود چنین چشم اندازی پروتکل گراف هیچگونه درگیری در آینده نخواهد داشت .

و از جمله ویژگی هایی که آینده این ارز دیجیتال را تحت تاثیر قرار می دهد مقیاس پذیری و شفافیت این ارز دیجیتال می باشد .

اخیرا توکن های GRT در برخی از صرافی های ارز دیجیتال معروف دنیا همانند بایننس و اوککس و کوین بیس معامله می شوند .

این لیست ها گزینه های بیشتری برای دارندگان توکن GRT در اختیار شما قرار می دهد تا سرمایه های خود را به راحتی و بدون دردسر انتقال دهند .

عملکرد صعودی ارز دیجیتال گراف نشان می دهد که این ارز دیجیتال پس از ورود به بازار ارزهای دیجیتال ، عملکرد بی نظیری را در قیمت خود در 24 ساعت ارائه می دهد.

این عملکرد ارز دیجیتال تقریبا بیشتر از 2000% رشد دارد ، درصدی که توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند . در صورت ادامه این روند ، ارز GRT ممکن است صعود خود را ادامه دهد .

به طور کلی با در بر گرفتن روند صعودی میتوانیم پیشبینی کنیم که در آینده نه چندان دور این ارز به سقف خود می رسد و بعد از آن رشد قابل توجهی را خواهد داشت .

هم اکنون قیمت GRT در این لحظه 0.93 میباشد و میتوان پیش بینی کرد که این ارز به زودی دو برابر خواهد شد و برای سرمایه گذاری بلند مدت بسیار مناسب میباشد .

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *