پیش بینی 3 برابری DODO در کمتر از سه ماه !!!

  • 10 شهریور 1400
۱ 1

ارز دیجیتال دودو Dodo کمک می‌کند که در بلاکچین نقدینگی فراهم شود و در این راستا از الگوریتمی به نام بازارساز فعال(Proactive Market Maker) یا به اختصار (PMM) استفاده می‌کند.

این الگوریتم با کمک اوراکل و فرمول قیمت گذاری پیشرفته اجرا شده است و می‌تواند به فراهم‌سازی نقدینگی مورد نیاز شبکه با قابلیت انعقاد قرارداد کمک کند.

شبکه دودو دارای چهار مولفه اصلی است که در ذیل به آن اشاره شده است:

  • مجموعه‌ای از مبادلات هوشمند یا (SmartTrade)
  • استخرهای اجماع یا (Crowdpooling)
  • پیشنهادات اولیه (IDO)
  • معادن قابل‌استخراج

هدف اصلی تیم پروژه دودو، دستیابی به نقدینگی در تراکنش‌های دیفای و نامتمرکز است.

ساختار این ارز نیز بر اساس مدیریتی است که پلتفرم مشخص می‌کند و به کاربران خود امکانات زیادی ارائه می‌دهد.

در مورد این امکانات در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم. 

ارز دیجیتال دودو dodo

ویژگی‌های ارز دیجیتال دودو (DODO)

ارز دیجیتال دودو دارای ویژگی‌های متنوعی است که در ذیل به برخی از آنها اشاره شده است:

اسمارت ترید (SmartTrade)

از آنجایی‌ که ارز دیجیتال دودو بر روی بلاکچین باینسس و اتریوم ایجاد شده پس امکان مبادله هوشمند دارد و کاربران بلاکچین می‌توانند از قابلیت مبادله در این دو بلاکچین در شبکه دودو استفاده کنند. این فناوری قادر است که به شکل اتوماتیک از منابع نقدینگی خود، بهترین سفارش را بگیرند و قیمت مناسبی را به کاربران پیشنهاد دهند.

کراود پولینگ (Crowdpooling)

این فناوری کمک می‌کند که ارزهای دیجیتال منتشر شوند و بازارهای نقدینگی شکل بگیرند؛ علاوه بر این استخر ازدحام یا Crowdpooling به افزایش مقیاس‌پذیری شبکه کمک می‌کند؛ همچنین از تداخل این معاملات و یا بروز تاخیر در آنها جلوگیری می‌کند.

استخرهای مخصوص به نقدینگی

استخرهای نقدینگی کمک می‌کنند که نقدینگی شبکه تامین شود. در پلتفرم دودو بازارهای شبکه، با کمک استراتژی‌های ساخت بازار و از طریق روشی مجازی و غیرمجاز راه‌اندازی و مدیریت می‌شوند.

ماینینگ و استخرا

کاربران پلتفرم دودو می‌توانند با استخراج نقدینگی به وسیله تامین‌کنندگان، استیکینگ به وسیله تریدرها و برداشت محصول (Combiner Harvest) به وسیله تامین‌کنندگان استخر، به عنوان پاداش توکن دودو کسب کنند.

حق رأی در شبکه

دارندگان ارز دیجیتال DODO در شبکه این پلتفرم می‌توانند به پیشنهادهایی که از سوی توسعه‌دهندگان در شبکه مطرح می‌شود، رأی دهند.

Crowdpooling

دارندگان ارز دیجیتال DODO در شبکه این پلتفرم، اجازه شرکت در کمپین‌های Crowdpooling و ارائه پیشنهادهای اولیه را خواهند داشت.

استاکینگ (Staking)

کاربران می‌توانند با قفل‌کردن رمزارزهای DODO خود در بخش استاکینگ شبکه، پاداش‌های اضافی به شکل توکن DODO دریافت کنند.

تخفیف در کارمزد معاملات

دارندگان رمزارز DODO درازای تراکنش‌ها و مبادلات خود در این پلتفرم، تخفیف‌های ویژه‌ای در کارمزد معاملات دریافت می‌کنند.

امکان تبادل توکن DODO

کاربران درازای به‌دست آوردن ارز دیجیتال vDODO در شبکه پاداش دریافت می‌کنند. ازاین‌رو می‌توانند رمزارزهای DODO خود را با این توکن معاوضه کرده و از جوایز ویژه و سود سهام شبکه بهره‌مند شوند.

آینده و اهداف dodo

ارز دیجیتال DODO هفدهمین پروژه موفق پلتفرم لانچ پول بایننس (Binance Launchpool) است. کاربران از تاریخ 19 فوریه بیش از 14 روز فرصت دارند تا توکن های BNB، BETH و BUSD را در استخرهای جداگانه بایننس، برای تولید DODO مبادله کنند. در حال حاضر رمزارز DODO تمرکز خود را بر روی بازاریابی و توسعه بیشتر در چین و کشورهای انگلیسی‌زبان گذاشته است.

علاوه بر این ارز دیجیتال DODO جایگاه محکمی در ژاپن پیداکرده است. تیم توسعه‌دهنده این ارز دیجیتال در تلاش است تا بتواند پلتفرم خود را در سراسر جهان عرضه کند. شبکه دودو قصد دارد تا مشارکت‌های بیشتری را با پروژه‌ها و سازمان‌های حوزه DeFi برقرار کند. انجمن DODO قصد دارد تا به‌عنوان بستری باز برای بازخوردهای سازنده شناخته شود.

همچنین این پلتفرم می‌خواهد از طریق سیستم عامل‌های مختلف در رسانه‌های اجتماعی مشارکت و تعامل بیشتری در جامعه داشته

باشد.

ارز دیجیتال دودو dodo

پیش بینی DODO

با توجه به شکل گیری نمودار دودو میتوان اینگونه این ارز را تحلیل نمود ، با شروع فعالیت این ارز و لیست شدن آن در صرافی های معتبر این ارز در محدوده قیمت 10 دلار بوده و بعد از اصلاحیه های مختلف این ارز با ریزش عجیب و غریبی رو برو بود و عده ای حتی این ارز را کلاهبرداری دانستند .

دودو در پایین ترین حالت خود در قیمت 0.8 ثابت شد و در آن زمان بهترین زمان سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران بود چرا که دودو پروژه بسیار قویی دارد و با جدیت کار خود را ادامه میدهد ، تنها نکته در مورد سهامداران دودو صبر است ، مطمئن باشید دودو روزای خوبی را دارد .

قیمت حال حاظر دودو 1.9 میباشد و در این زمان هم میتواند زمان مناسبی برای سرمایه گذاری پله ای باشد .

دودو به روزای خوب خود برمیگردد حتی بالاتر از سقف تاریخی خودش !!!

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *