معرفی صرافی ارزینجا/آموزش کامل صرافی ارزینجا

  • 9 شهریور 1400
۱

ارزینجا یک پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال است. این سایت به منظور خرید و فروش ارزهای دیجیتال، آموزش، مشاوره  و بالا بردن اطلاعات افراد علاقه مند به حوزه ارزهای دیجیتال و کسب درآمد اینترنتی راه افتاده و به حل مشکلات کاربران جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال مشغول است.

صرافی ارزینجا تلاش می کند بهترین خدمات و قیمت ها را به کاربران خود ارائه دهند.

برای پشتیبانی، می توانید روی چت آنلاین سایت و تلفن های اعلامی، حساب کنید. ارزینجا تلاش می کند سفارشات شما در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت روز، انجام دهد.

فهرست مطالب :

۱. معرفی صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

۲. چگونگی و نحوه  فعالیت در صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

         ۲.۱.آموزش مراحل ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

۲.۲.آموزش مراحل احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

۳.نحوه ی خرید و فروش در صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

  ۳.۱ آموزش خرید و فروش در صرافی ارزینجا

۳.۲. آموزش واریز و برداشت در صرافی ارزینجا

۴. مزایا و معایب صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

      ۴.۱. مزایای صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

       ۴.۲. معایب صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

۵. جمع بندی

۶. دیدگاه کاربران در مورد صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

۷.صرافی برتر از دیدگاه فارسی کریپتو

۱. معرفی صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

وب سایت ارزینجا در سال 97 با هدف خرید و فروش ارزهای دیجیتال ، آموزش ، مشاوره و بالا بردن اطلاعات افراد علاقه مند در حوزه ارزهای دیجیتال و کسب درآمد اینترنتی راه اندازی شده است و به حل مشکلات کاربران جهت خرید و فروش ارزهای دیجیتال (بیت کوین, تتر, اتریوم, ریپل, ترون و …) می پردازد.

ارزینجا قصد دارد تا با معرفی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتالی محیطی آموزشی و پژوهشی را در جهت استفاده صحیح هموطنان از این فناوری ایجاد کند. ارزینجا هدف و رسالت خود را بالا بردن سطح دانش و اطلاعات کاربران ، مدیران و کارشناسان و ارتقای سطح کمی و کیفی چرخه ی مالی کشور قرار داده است و در این رسالت به اصول اخلاقی و حرفه ای پایبند می باشد.

۲. چگونگی و نحوه  فعالیت در صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

برای شروع ثبت سفارش و معامله در صرافی ارزینجا ابتدا میبایست در صرافی ارزینجا ثبت نام نمایید ، در ادامه به مراحل ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارزینجا میپردازیم .

 ۲.۱.آموزش مراحل ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

بعد از وارد شدن به صرافی بر روی دکمه ثبت نام که در بالای صفحه و سمت چپ قابل مشاهده است، کلیک کرده و در فیلد باز شده شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و منتظر کد تایید بمانید.

بعد از دریافت کد تایید آن را وارد نمایید تا به شکل اتوماتیک و مستقیم به صفحه کاربری خود منتقل شوید.

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام :

نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن ثابت، ایمیل و در نهایت کد معرف

۳ 1

۲.۲.آموزش مراحل احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

بعد از آنکه اطلاعات خود را وارد کرده و بر روی دکمه تایید اطلاعات کلیک کردید شما به صفحه جدید منتقل خواهید شد. در این صفحه می بایست بر روی دکمه تکمیل احراز هویت کلیک کنید. در صفحه باز شده نیاز است که شما نام کیف پولی که از آن بهره می برید را وارد نمایید. البته صرافی ذکر کرده است که نام کیف پول ارز دیجیتال ای که شما از آن استفاده می کنید صرفا جهت پشتیبانی بهتر از شما پرسیده می شود.

۵ 1

کمی پایین تر از شما درخواست می شود که شماره تلفن ثابت خود را تایید نمایید. بدین ترتیب بر روی گزینه برقراری تماس کلیک کرده و شماره تلفن ثابت خود را نیز احراز نمایید. البته اگر در مرحله قبل شماره تلفن خود را اشتباه وارد کرده باشید می توانید از همین قسمت آن را تغییر دهید.

بعد تایید شماره ثابت مرحله بعدی برای احراز هویت برای شما باز می شود و توجه داشته باشید که تا زمانی که شماره ثابت خود را تایید نکرده باشید نمی توانید بقیه مراحل احراز هویت را ادامه دهید. در مرحله دوم از احراز هویت شما نیاز است که مدارک خواسته شده را به همراه ثبت کارت بانکی های خود ثبت نمایید. در بخش آپلود تصویر چند نکته وجود دارد که باید حتما آنها را رعایت نمایید.

  1. تمامی تصویرها و از جمله تصویر صورت شما باید واضح باشد.
  2. سلفی باید به همراه کارت ملی و کارت بانکی باشد.
  3. حتما باید امضای خود را زیر برگه وارد نمایید.
  4. به شکل کلی ویژگی ها و متن نوشته سلفی باید مطابق با تصویر زیر باشد.


پس از تکمیل هر 2 مرحله احراز هویت، منتظر باشید یا مدارک شما توسط کارشناسان ارزینجا بررسی شود. در صورت تایید از طریق پیامک و ایمیل مطلع خواهید شد و در صورت عدم تایید نیز می توانید مدارک جدید را بارگزاری نمایید.

۳.نحوه ی خرید و فروش در صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

پس از آنکه شما در وبسایت ارزینجا ثبت نام کردید و حساب کاربری شما توسط پشتیبانی سایت احراز هویت شد، شما می توانید معاملات خود را در وبسایت شروع کنید. اگر قصد خرید رمز ارز در وبسایت را داشته  باشید ابتدا باید اعتبار خود را افزایش دهید؛ برای اینکار در مرحله اول باید حساب بانکی خود را که قصد شارژ کردن حساب  تان با آن کارت دارید  را دارید در وبسایت ثبت کنید.

 ۳.۱ آموزش خرید و فروش در صرافی ارزینجا

خرید بیت کوین از ارزینجا

برای خرید ارز گزینه سفارش جدید را انتخاب کنید، حال شما به صفحه خرید و فروش ارز انتقال داده شدید. برای خرید ارز، در بخش نوع معامله گزینه خرید را انتخاب کنید. در ادامه نوع ارزی که قصد دارید بخرید را در فیلد مورد نظر ثبت کنید، در فیلد بعدی مقدار عددی یا مقدار ریالی خرید خود را وارد کنید تا برای شما مقدار ارزی که فرستاده می شود و مبلغ کل خرید نمایش داده شود.

در فیلد نوع ارسال باید تعیین کنید تا ارسال ارز به کیف پول شما از چه شبکه ای صورت بگیرد، در اخرین فیلد آدرس کیف پول ارز دیجیتال خود که قصد ارسال ارز به آن را دارید وارد کنید. آخرین مرحله پرداخت کردن سفارش می باشد، برای اینکار گزینه پرداخت را انتخاب کنید تا سفارش شما ثبت گردد و پس از بررسی توسط پشتیبانی ارز برای شما ارسال شود.

فروش ارز دیجیتال

برای فروش رمز ارز نیز به صرافی ارزینجا پس از انتخاب گزینه سفارش جدید، در بخش نوع معامله گزینه فروش را انتخاب کنید. در فیلد بعدی نوع ارزی که قصد فروش آن را دارید انتخاب کنید، در بخش بعدی مقدار عددی که درخواست دارید به فروش برسانید را وارد کنید. 

پس از وارد کردن مقدار ارز، آدرس کیف پول صرافی ارز اینجا برای شما به نمایش در می آید، شما باید مقدار ارز وارد شده برای فروش را به این آدرس کیف پول ارسال کنید. پس از آنکه ارز را ارسال کردید گزینه انتقال دادم را انتخاب کنید، پس از تایید ارسال ارز توسط وبسایت، مبلغ فروش به اعتبار حساب کاربری شما اضافه خواهد شد.

۲ 1

3.2.آموزش واریز و برداشت در صرافی ارزینجا

انتقال پول از حساب کاربری به حساب بانکی

اگر قصد انتقال پول از حساب کاربری به حساب بانکی خود را دارید به بخش برداشت اعتبار مراجعه کنید. در فیلد مورد نظر مقداری که قصد برداشت دارید را وارد کرده و انتخاب نمایید وجه به کدام حساب شما واریز شود. همچنین می توانید تاریخچه خرید ها و فروش های خود را در قسمت سفارشات مشاهده کنید.

 نکته مهم در این بازار این می باشد که شما به هیچ عنوان نباید بدون آگاهی و کور کورانه وارد این بازار شوید؛ افراد زیادی فکر می کنند که کسب درآمد از این طریق بسیار آسان می باشد، اما این بازار هم خطر های خودش را دارد و اگر آگاهی لازم را نداشته باشید می تواند به شما ضرر های بزرگی را وارد نماید. پس سعی کنید قبل از ورود به این بازار پر فراز و نشیب آموزش های لازم را ببینید و بدون آگاهی به این بازار ورود نکنید.

آموزش شارژ حساب

به قسمت کارت ها مراجعه کرده و به ترتیب نام بانک، شماره کارت و شماره شبا خود را وارد کنید و منتظر تایید شدن حساب بانکی خود بمانید، حساب بانکی حتما باید به نام خودتان باشد.

حال شما میتوانید حساب خود را شارژ کنید، برای شارژ کردن حساب خود گزینه افزایش اعتبار را انتخاب کنید، مبلغ مورد نظر برای شارژ کردن حساب خود را وارد کنید و حساب بانکی مورد نظر برای شارژ حساب را نیز انتخاب کنید تا به درگاه پرداخت فرستاده شوید و با پرداخت مبلغ مورد نظر از طریق درگاه بانکی حساب شما شارژ شود.

۴. مزایا و معایب صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

بعد از آموزش جامع صرافی ارز دیجیتال ارزینجا به بررسی نقاط قوت و ضعف این صرافی معتبر میپردازیم ، در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین صرافی را انتخاب نمایید .

 ۴.۱. مزایای صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

اپلیکشن رسمی و حرفه ای

۴ 1

تسویه آنی بانک آینده

 کاربران ارزینجا با معرفی و ثبت کارت بانک آینده در پنل کاربری خود و در بخش کارت ها، میتوانند مبلغ حاصل از فروش را به صورت آنی دریافت نمایند.

ارائه اخبار و تحلیل های رایگان

در سایت صرافی ارزینجا میتوانید از به روز ترین اخبار ها و تحلیل های رایگان استفاده نمایید .

۴.۲. معایب صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

پشتیبانی غیر قابل قبول

کارمزد های بالا

نرخ های بالای ارز دیجیتال

طولانی بودن زمان تایید احراز هویت

۶ 1

۵. جمع بندی

به طور کلی صرافی ارزینجا از صرافی های معتبر در حوزه رمز ارز ها میباشد و با به کار گیری از تیم قوی توانسته پلتفرم مناسبی را برای خرید و فروش ارائه دهد .

برای بررسی صرافی های ارز دیجیتال میبایست تمام نکات مدنظر را کنار هم قرار دهید تا بهترین تصمیم را برای انتخاب صرافی لحاظ نمایید ، به طور کلی صرافی ارزینجا نتوانسته در پشتیبانی عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد و تمامی کاربرانش از این موضوع گلایه مند هستند و تا کنون این صرافی در بخش پشتیبانی خود ارتقایی نداشته و به شیوه قبل عمل مینماید .

ورود به صرافی ارزینجا

۶. دیدگاه کاربران در مورد صرافی ارز دیجیتال ارزینجا

  • هزینه انتقال مناسب یکی از دلایلی بود که من ارزینجا رو انتخاب کردم. پیگیری و اطلاعات به صورت مناسب و کافی در خصوص خدمات چه در بلاگ و چه از طریق اپراتورهای پشتیبان در اختیار کاربران قرار میگیرند.
  • حدود یک ماه میشه که عضو خانواده ارزینجا شدم و فوق العاده راضی هستم. همه چی عالی ست، هم نمایش لحظه ای قیمت ارزها و هم پشتیبانی بسیار خوبتون
  • نزدیک به 6 ماهی از این صرافی استفاده میکنم که در بخش کیف پول بسیار ضعیف بود و پشتیبانی هم اصلا بلد نیستن که درست راهنمایی کنند و از این موضوع خیلی شاکیم
  • نرخ های ارز های دیجیتال در این صرافی خیلی بالاست و به صرفه نیست

۷.صرافی برتر از دیدگاه فارسی کریپتو

صرافی تترلند یکی از بهترین و معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال میباشد که در بخش های مختلف توانسته رضایت کاربرانش را جلب نماید .

برای ورود به صرافی تترلند میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال تترلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *