آیا شیبا جایگزین دوج کوین میباشد ؟/ آینده قیمت ارز شیبا !

  • 8 شهریور 1400
۱

شیبا چیست ؟

برخلاف دوج کوین که براساس بلاکچین بیت‌کوین ساخته شده، شیبا اینو بر روی بلاکچین اتریوم طراحی شده است و به زودی قصد دارد خود را قاتل دوج کوین معرفی کند. این توکن لوگوی خود را با اقتباس از shiba ، نژاد سگ شکاری دقیقاً مانند دوج کوین انتخاب کرده است.

توکن شیبا (SHIB) یک توکن غیرمتمرکز است، درست مثل سایر ارزهای دیجیتال دیگر.

shiba توسط شخصی ناشناس به نام «ریوشی» ساخته شده است و رشد قیمت آن از رشد قیمت دوج بیشتر بوده.

یکی از دلایل عمده روند صعودی توکن Shiba این است که بسیاری از سرمایه گذاران مشهور چینی به این رمزنگاری علاقه مند هستند. قیمت شیبا مانند سایر ارزهای دیجیتال روز به روز در حال تغییر است و می‌توان گفت؛ حالا که شیبا وارد جمع 50 ارز برتر بازار شده کمتر دچار پامپ و دامپ‌های شدید و ساختگی قرار می‌گیرد.

آنچه باید راجب شیبا بدانید :

  • بنیانگذار shiba ناشناخته و فقط یک فرد به نام ریوشی از آن موجود است.
  • این توکن (شیبا) از نژاد سگ ژاپنی شیبا اینو شبیه دوج کوین نامگذاری شده است. حتی پلتفرم و مدل آن مشابه دوج کوین است.
  • قیمت شیبا با افزایش گسترده روبرو شد اما در ۱۳ مه به طور چشمگیری کاهش یافت.
  • قیمت آن تا 0.000018 دلار سقوط کرد، زمانی که یک سازمان روسی متعلق به ویتالیک بوترین حدود 50 میلیون توکن Shiba را به صندوق کمک به بیماران کووید 19 در هند اهدا کرد.
  • توکن‌های قابل تبدیل از ERC-20 و توکن‌های غیر قابل تبدیل از استانداردهای توکن ERC-721 پلت فرم اتریوم استفاده می‌کنند.
  • ارز دیجیتال شیبا تقریباً در 46 صرافی مانند Shibaswap ، Kucoin و Binance لیست شده است.

هدف shiba

پس از انتقال ۵۰ درصد از کل موجودی توکن‌های shiba به کیف پول ویتالیک بوترین، تقریبا این پروژه تمام کار خود را انجام داده و برنامه‌های از پیش تعیین شده، به صورت کامل انجام شده است. خالق این پروژه در زمنیه برنامه و نقشه راه توسعه این پروژه به سبک منحصر به فرد خود چنین می‌گوید:

  • اگر شما در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارید، با صحبت کردن در مورد شیبا به ما کمک خواهید کرد.
  • اگر در حوزه رمز ارزها صرافی دارید، می‌توانید آن را در صرافی خود لیست کنید.
  • اگر توسعه‌دهنده در حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال هستید، ایده‌های خود را مطرح کنید. برخی پیشنهاد می‌دهند که اجرای ییلد فارمینگ، ایده مارکتینگی خوبی است. اگر توانایی اجرای چنین برنامه‌هایی دارید، ایده خود را مطرح کنید تا دیگران با شما همراه شوند.

همانطور که ملاحظه می‌کنید، با گونه جدیدی از توسعه‌ی یک پروژه روبه‌رو هستیم. شاید به سختی بتوان رمز ارزی را پیدا کرد که خالق آن، این چنین بی تفاوت نسبت به پروژه خود رفتار می‌کند ، به هر حال شیبا و خالق جالب آن یعنی ری‌اوشی ایده‌ای ساختارشکنانه را مطرح کرده است. اما بازار ارزهای دیجیتال کاملا به این ایده روی خوش نشان داده، برای اثبات این حرف کافی است به تعداد دنبال‌کنندگان کانال تلگرامی این پروژه و مقدار رشد این رمز ارز نگاهی بیاندازیم. تعداد اعضای کانال تلگرامی این پروژه از ۶,۰۰۰ عضو در روزهای اولیه به ۱۲۷,۰۰۰ عضو در حال حاضر رسیده است.

ارز دیجیتال شیبا

پیش بینی قیمت شیبا اینو

با وجود سابقه نسبتاً کوتاه شیبا (SHIB) در صرافی‌های ارز دیجیتال بزرگ، در حال حاضر می‌توانیم از سابقه قیمتی آن برای پیش بینی قیمت آینده استفاده کنیم. شیبا اینو در حال حاضر در مرحله روند خنثی است.

shiba در آگوست سال ۲۰۲۰ ایجاد شد و هرگز قیمت قابل توجهی را مشاهده نکرد و تا آوریل ۲۰۲۱ قیمت آن ناچیز و نزدیک به ۰ ماند. تا ۲۰ آوریل، قیمت آن در حدود ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار بود و تا ۹ مه ۲۰۲۱ به سرعت به ۰.۰۰۰۰۳۸ دلار رسید. shiba یکی از ارزهایی است که سرمایه گذاران آن پس از ۴۰،۰۰۰٪ افزایش قیمت، سریعا سود خود را ذخیره و سرمایه خود را خارج کردند.

از زمان سقوط این ارز دیجیتال در ۱۹ مه، قیمت shiba به طور قابل توجهی کاهش یافته و حدود ۴۰٪ افت قیمت داشته است و به ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار رسیده است. ارزش بازار این توکن پس از ۱۲ مه ۷۷ درصد کاهش یافته است و سرمایه گذاران shiba را به شدت نگران کرد. شیبا از ۱۵ مه (۲۵ اردیبهشت) تاکنون صعود و نزول‌های فراوانی را تجربه کرد. ارز شیبا در این بازه ۳ ماهه تا ۰۰۰۰۰۵۷. نزول کرد و تا قیمت ۰۰۰۰۰۹۱. نیز رشدی صعودی داشت.

پیش بینی قیمت شیبا برای سال ۲۰۲۲

به دنبال موجی که در سال ۲۰۲۱ اتفاق افتاده است، انتظار می‌رود که قیمت توکن‌ shiba در سال ۲۰۲۲ نیز بیشتر شود. در پایان سال ۲۰۲۲، ممکن است قیمت آن به ۰.۰۰۰۰۲۲۳۰ دلار برسد.

پیش بینی قیمت شیبا برای ۵ سال آینده

پیش بینی می‌شود شیبا سالهای بعدی نیز افزایش قیمت را تجربه کند. تخمین زده می‌شود که قیمت آن ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۰.۰۰۰۰۳۱۰۶ دلار برسد و همچنان بیشتر شود. در پایان پنج سال، ممکن است به ۰.۰۰۰۰۳۸۶۰ دلار برسد.

پیش بینی آینده بازار شیبا اینو از دیدگاه کارشناسان

پیش بینی آینده قیمت شیبا توسط digitalcoinprice برای سالهای 2021 | 2022 | 2023 | 2025 | 2030

آنها معتقدند که قیمت شیبا بیشتر خواهد شد و در پایان پنج سال آینده حدود ۰.۰۰۰۰۴۸ دلار افزایش خواهد یافت.

اما بسیاری از کارشناسان ارزهای رمزنگاری شده چنین فکر می کنند ، اما لازم به یادآوری است که اگر توسعه دهندگان پروژه را رها کنند یا تبلیغات تبلیغاتی دیگر از محبوبیت آن پشتیبانی نکند ، ممکن است قیمت توکن به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

در حال حاظر میتوان گفت بهترین زمان برای سرمایه گذاری است اما این سرمایه گذاری میبایست بلند مدت باشد به نحوی که در فروش این ارز عجله نکنید و صبور باشید ، چراکه قراره اتفاق های جالبی برای این پروژه موفق صورت گیرد .

در صورتی که تمایل به خرید ارز های دیجیتال دارید میتوانید با خرید ارز تتر به راحتی در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ارز های مورد نظر خود را خریداری نمایید ، صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت معتبر ترین صرافی ارز دیجیتال میباشد که میتوانید دلار های دیجیتال را بدون کامزد و با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید .

ورود به صرافی ارز دیجیتال ایران پرفکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *