معرفی صرافی تترلند/مزایا و معایب صرافی تترلند/نحوه ثبت نام و احراز هویت

 • 22 مرداد 1400
تترلند شاخص صفحه ۳

در میان بازار گسترده ارز دیجیتال بهترین و آسان ترین راه برای ورود به این بازار شگفت انگیز خرید تتر می­باشد.

تترلند یکی از صرافی های معتبر در حوزه ی ارز دیجیتال می­باشد که توانسته ارز تتر را به طور اخصاصی خرید و فروش کند.

فارسی کریپتو در نظر دارد در این مقاله به معرفی صرافی تترلند و نحوه شکل گیری صرافی تترلند تا مزایا و معایب آن  و چگونگی احراز هویت، خرید و فروش در صرافی تترلند بپردازد .

ما در این مقاله به میخواهیم از اهداف این صرافی رمز گشایی کنیم.

 و به این موضوع بپردازیم که باتوجه به موفقیت این صرافی و خدمات ویژه ای که این صرافی قرار داده  چرا در حوزه ی ارز های دیجیتال  پر طرفدار دیگر فعالیت نمیکند !

فهرست مطالب :

1. معرفی صرافی تترلند  

2. چگونگی و نحوه  فعالیت  در صرافی تترلند

       2.1.آموزش و مراحل ثبت نام و احراز هویت در صرافی تترلند

3.نحوه ی خرید و فروش در صرافی تترلند

             3.1.خرید ارز تتر از تترلند

             3.2. فروش ارز تتر در تترلند

4. مزایا و معایب صرافی تترلند

       4.1. مزایای صرافی تترلند

       4.2. معایب صرافی تترلند

5. جمع بندی

6. دیدگاه کاربران در مورد صرافی تترلند

1. معرفی صرافی تترلند

صرافی تترلند در اواخر سال 1396 شروع به فالیت کرد .

تترلند در حوزه ی ارز دیجیتال به صورت اختصاصی عمل می کند ، به این گونه که این صرافی معتبر تنها ارز تتر را خرید و فروش میکند .

صرافی تترلند بر خلاف باور رقبا توانست با کمترین زمان ممکن خود را به عنوان یکی از محبوب ترین صرافی های ارز دیجیتال ثابت کند.

در تیرماه 98 این صرافی دست به یک اقدام جالب و خلاقانه زد ، ابداع سیستم احراز هویت دو مرحله ای از اقدامات امنیتی  بود که باعث شد طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

بعد از آن توانست با  رونمایی از اپلیکشن رسمی تترلند نحوه ی خرید و فروش را برای مخاطبان بسایر آسان کند .

صرافی تترلند

صرافی تترلند یکی از صرافی های معتبر و قابل اطمینان در حوزه ی ارز دیجیتال میباشد ، که به تازگی توانسته با شرکت فروشگاه ولت نارنجی ( فروشگاه ولت های سخت افزاری با پشتیبانی و قیمت های مناسب ) و شرکت اسمارت مانی  (آنالیز و تحلیل در بازار های مالی مختلف به خصوص ارز دیجیتال ) شراکت کند .

2. چگونگی و نحوه فعالیت در صرافی تترلند

فعالیت در صرافی تترلند بسیار آسان میباشد ، و در بخش خرید و فروش دیگر نیازی به واریز و برداشت های چند مرحله ای ندارد و به آسانی میتوانید فعالیت کنید .

در ادامه ریز بینانه تر و قدم به قدم در ثبت نام و احراز هویت همراه شما هستیم .

photo5845863356928473865

2.1. آموزش و مراحل ثبت نام و احراز هویت در صرافی تترلند

ثبت نام در تترلند بسیار آسان میباشد .

شما برای فروش تتر به تتر لند نیازی به احراز هویت ندارید.

photo5845863356928473869

و در صورت فروش تتر میتوانید به راحتی این کار را انجام دهید .

در مرحله ی ثبت نام کافیست شما مشخصات نام و نام خانوادگی خود را همراه شماره ثابت و همراه خود که به نام خودتان میباشد را ثبت کنید .

بعد از آن شما باید شماره ملی و ایمیل خود را وارد کنید که باثبت این موارد به شماره همراه شما پیام تایید ارسال میشود که باید آن را در قسمت تایید وارد نمایید

photo5845863356928473864

احراز هویت به منظور پیروی از قوانین ضد پول‌شویی و جلوگیری از سرقت اطلاعات کاربر است

 در بخش احراز هویت کافیست 3 عکس بارگذاری نمایید :

1.کارت شناسایی (منظور از کارت شناسایی : کارت ملی یا گواهینامه یا پاسپورت میباشد ) را در کنار کارت بانکی که میخواهید با آن خرید و فروش انجام دهید و صفحه اپلیکشن رسمی تترلند را در کنار هم قرار داده و این سه را در قالب یک عکس بارگذاری نمایید .

در بخش عکس اول ، شما در ابتدا باید اپلیکشن تترلند را از سایت تتر لند دانلود کنید و وارد صفحه تترلند شوید .

2.عکس دوم مربوط به متنی میباشد که در سایت قرار داده شد که به صورت دست نویس نوشته و در کنار کارت شناسایی قرار دهید و ارسال نمایید .

متنی که باید به صورت دست نویس نوشته شود :

اینجانب …… تمامی شرایط و قوانین وب سایت تترلند را مطالعه کردم و پذیرفتم همراه با امضا و تاریخ

3. عکس سوم به صورت  سلفی همراه با متن نوشته شده و کارت شناسایی و بانکی میباشد .

بعد از ارسال این سه عکس و بررسی آن توسط کارشناسان تترلند به شما تماس گرفته میشود .

لازم به ذکر است کسانی که در تترلند ثبت نام میکنند  لازم است اطلاعات کافی در خصوص پول الکترونیکی و ارز تتر دیجیتال داشته باشند.

photo5845863356928473868

3. آموزش نحوه ­ی خرید و فروش در صرافی تترلند

با توجه به اینکه صرافی تترلند تنها یک ارز را پشتیبانی میکتد ، نحوه خرید و فروش بسیار راحت میباشد .

3.1 خرید تتر در صرافی تترلند

برای خرید تتر مقدار تتر درخواستی را مشخص میکنید، بعد از آن روش پرداخت را انتخاب میکنید .

که هم میتواند از کیف پولتان باشد هم مستقیم به درگاه متصل گردید.

و در آخر آدرس کیف پول تان را وارد مینمایید و متصل به درگاه پرداخت میشوید .

3.2 فروش تتر در صرافی تترلند

برای فروش تتر در صرافی تترلند مقدار تتر پرداختی را مشخص مینمایید و بعد با تایید مشخصات ، نحوه واریز را مشخص مینمایید که مستقیما به حساب خودتون واریز شود یا به کیف پولتان که با انتخاب مورد مد نظر وارد مرحله آخر میشوید .

و در آخر با تایید مشخصات ، مقدار تتر پرداختی را به آدرسی که به شما داده میشوند ارسال مینمایید .

توجه داشته باشید که آدرس و شبکه مورد نظر را به درستی وارد نمایید.

بعد از ارسال تتر به آدرس تترلند شناسه تراکنش را وارد میکنید و منتظر میمانید تا مبلغ مورد نظر به حسابتان واریز شود .

همین الان میتوانید در صرافی تترلند خرید و فروش نماییید

4. مزایا و معایب صرافی تترلند

ما در فارسی کریپتو با بررسی های دقیق  سایت تترلند تمامی مزایا و معایب این صرافی  را موشکافانه بررسی کرده ایم تا شما بهتر بتوانید صرافی مورد نظرتان را انتخاب نمایید .

در ادامه به مزایای این صرافی معتبر میپردازیم .

4.1 مزایای  صرافی تترلند :

 • معامله سریع و آسان در صرافی تترلند، خرید و فروش در صرافی تترلند  به  راحتی هرچه تمام تر انجام میشود و شما در کمترین زمان ممکن میتوانید معامله خود را ثبت کنید .
 • بهترین نرخ ارز تتر در صرافی تتر لند، با توجه به اینکه صرافی تترلند به طور اخصاصی ارز تتر را پشتیبانی میکند توانسته بهترین نرخ تتر را در میان صرافی های دیگر به کاربرانش ارائه دهد.
 • امنیت صرافی تترلند، در صرافی تترلند مهمترین عاملی که مورد بررسی قرار میگیرد ،امنیت این صرافی میباشد. صرافی تترلند امنیت را برای کاربرانش تضمین میکند .
 • کارمزد بسیار کم ، در صرافی تترلند عملا شما کارمزدی پرداخت نمیکنید و کارمزد در این صرافی بسیار ناچیز است .

4.2 معایب صرافی تترلند

 • پشتیبانی محدود از ارز های دیجیتال در صرافی تترلند همانطور که  در ابتدای مقاله توضیح دادیم ، صرافی تتر لند تنها یک ارز دیجیتال پشتیبانی میکند و آن هم تتر است. کاربرانی که میخواهند ارزهای دیجیتال دیگر را خریداری کنند در این صرافی به مشکل میخورند و صرافی تترلند این کاربران را به راحتی از دست می دهد.
 • تاخیر در واریز وجه در صرافی تترلند نکته ای دیگر که کاربران این صرافی به آن پرداختند ، تاخیر در واریز پس از پرداخت تتر می­باشد.
 • صرافی تترلند در روز های تعطیل واریزی برای  مشتریانش انجام نمی دهد .

ورود به صرافی تترلند

5. جمع بندی

با توجه به فراگیر شدن ارز دیجیتال در جامعه و آشنایی مردم از این بازار جذاب مخاطبان  زیادی مشتاق شدند که وارد بازار زیبای ارز دیجیتال شوند ،  در نتیجه این استقبال از ارز های دیجیتال باعث میشود تا صرافی های گسترده ای در این حوزه فعالیت کنند .

و تاکنون صرافی های زیادی مشغول به فعالیت میباشند که در ادامه به آنها میپردازیم

اما صرافی تترلند با توجه به اینکه بیشینه کمتر از 4 سال را دارد توانسته نیاز های مشتریانش را به خوبی درک کند و امکانات خوبی را به کاربرانش ارائه دهد .

در سایت صرافی تترلند شما میتوانید اخبار های به روز ارز دیجیتال و بازار های مالی را دنبال کنید .

همینطور در این صرافی شما میتوانید آموزش های  فراوانی از جمله ثبت نام در صرافی بایننس ، آموزش جهت محاسبه اندازه موقعیت در  معاملات و…

به طور کلی میتوان به  صرافی تترلند نمره قبولی داد .

مهم این نیست که یک صرافی همه ی امکانات لازم را داشته باشد موضوعی که مهمه و باید مدنظر شما باشد این است که امکانات ارائه شده به نحو احسن انجام شود .

6. دیدگاه کاربران در مورد صرافی تترلند

 • تترلند برای من یکی از بهترین سیستم‌های تهيه نقدینگی مورد نیاز و نقد کردن درآمد ارزی بوده و هست.یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های هر معامله‌گر در بازار کریپتو پیدا کردن سیستمی مطمئن است که تترلند برای من یکی از بهترین درگاه برای تهيه نقدینگی مورد نیاز و نقد کردن درآمد ارزی بوده و هست.
 • تترلند با خدمات و پشتیبانی عالی همچنین سرعت عمل بالا، همیشه انتخاب اول من برای خرید و فروش تتر هست و خوش‌حالم که تجربه‌های خوبی رو با این مجموعه‌ داشتم. من مجموعه تترلند رو به آشنایان و دوستان خودم معرفی کردم و پیشنهاد دادم چرا که خدماتشون راضی هستم.
 • اولین تجربه من از مجموعه‌ تترلند، مربوط به خرید تتر بود که قصد داشتم برای بار اول تتر بخرم، با وجود سؤالات زیاد من در این زمینه، پشتیبانان این مجموعه به خوبی من رو راهنمایی کردن و پاسخگوی سؤالاتم بودند، درنتیجه با آرامش خاطر خریدم رو انجام دادم
 • اولویت اصلی من برای ورود به حوزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، انتخاب یک پلتفرم امن و مطمئن بود که بتونم با خیال راحت، خرید و فروش‌ام رو انجام بدم. در این مسیر خوشبختانه با تترلند آشنا شدم و از زمانی که فعالیت‌ام رو با این مجموعه شروع کردم بارها به دوستان و همکاران خودم معرفی کردم. ویژگی‌ که باعث شد فعالیت‌ام رو با این تیم جلو ببرم، پرداخت سریعی بود که هم در واریز تتر و هم در واریز ریال انجام می‌شد و مراحل انجام سفارش به تلفن همراه‌ام پیامک می‌شد.
 • به عقیده بنده تعهد و مشتری مداری از اولین اولویت‌های یک مجموعه است که تترلند توانسته به خوبی از پس آن بر بیاید و همواره مشتریان وفادار و دائمی خود را حفظ کند. پشتیبانی، امکان خرید و فروش در ساعات مختلف شبانه روز یکی دیگر از ویژگی‌های خوب این مجموعه است. تترلند که به صورت تخصصی روی خرید و فروش تتر تمرکز کرده است امتحان خود را در این زمینه به خوبی پس داده است.

ورود به صرافی ارز دیجیتال تترلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *